Pasirodė pirmasis „Mikės Pūkuotuko: kraujo ir medaus“ anonsas

Jau esame pranešę, kad „Mikės Pūkuotuko“ teisėms tapus viešoms, vieni nepriklausomo kino kūrėjai nusprendė vaikų pamiltą herojų paversti visišku skerdiku. Matėme pirmus kadrus ir filmo plakatą, o dabar pasirodė ir pirmasis filmo „Mikė Pūkuotukas: kraujas ir medus“ (angl. Winnie the Pooh: Blood and Honey) anonsas.

Filmas pasakos apie Kristoferį Robiną, tą tikrąjį Mikės Pūkuotuko draugą, kuris išvyksta iš savo namų į universitetą ir palieka Mikę bei Paršelį gyventi vienus. Savaime suprantama, kaip ir visi gyvūnai, negaudami maisto, jie ima ieškoti būdų pramisti ir rasti kitų būdų, kaip gyventi. Palikti alkani ir užmiršti seno draugo, jiedu sužvėrėja.

Kaip žinia, Mikės Pūkuotuko istorijoje yra ir kitų personažų, tarkim Tigras ar Asiliukas, tačiau jų filme neišvysime. Tai susiję su tuo, kad autorinės teisės šiems personažams galioja, bet filmo kūrėjas Rhysas Frake-Waterfieldas prasitarė, jog pagal istoriją, kažkur turėtume sužinoti, kad nuo bičiulių palikimo iki matomų įvykių, Mikė su Paršeliu Asiliuką suėdė. Taip, nusimato toks filmas.

Galiausiai, žiūrint patį anonsą, kaip ir matosi, kad gausime labai žiaurių skerdikų filmą. Panašu, kad šis darbas bus mažiausiai N-16 filmas ir kraujas tikrai liesis laisvai. Filmo premjeros data dar neaiški, bet tikėtina, kad tai bus 2023 metais. Bet daugiau pasakoti nėra ką, metas pažiūrėti patį anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles