Naujame LRT TELEVIZIJOS sezone – kultinė Džeimso Bondo filmų serija

Kinomanų pamilta Džeimso Bondo filmų saga pradeda naują kino sezoną LRT TELEVIZIJOS eteryje. Penktadienio vakarais bus parodytos visos juostos apie drąsaus, impulsyvaus ir riziką mėgstančio slaptojo agento bylas. Filmų maratoną jau rugsėjo 2 d. pradės „Daktaras Ne“.

nglų rašytojo I. L. Flemingo sukurtas slaptasis agentas knygose bei filmuose gyvuoja jau daugiau nei 60 metų, o sugrįžęs į televizijos ekranus visada sulaukia didžiulio susidomėjimo. Net 27 nuotykių filmų ciklą LRT TELEVIZIJOS eteryje pradės „Daktaras Ne“, po kurio pasirodymo Bondo herojus tapo lengvai atpažįstama šiuolaikinės amerikietiškos popkultūros ikona. Šiame filme Džeimsas Bondas vyksta į Karibų jūros kurortus išsiaiškinti, kodėl čia startuojančios amerikiečių raketos vėliau keičia pradinį kursą ir yra sunaikinamos. Atvykęs į Jamaiką, Bondas demaskuoja ir sunaikina piktadarį – nusikaltėlį daktarą Ne, vadovaujantį žiauriai tarptautinei teroristinei organizacijai „Spektras“.

Pirmą Džeimsą Bondą rinko visa Britanija. Žurnale buvo išspausdinta dešimties nelabai žinomų britų aktorių nuotraukos. Britai balsavo už Seaną Connery: taip aktorius buvo išrinktas iš 1 000 kandidatų.

Vien rugsėjo mėnesį LRT TELEVIZIJA transliuos penkis serijos filmus: „Daktaras Ne”, „Iš Rusijos su meile”, „Auksapirštis”, „Kamuolinis žaibas”, „Gyvenk du kartus”. Filmai bus rodomi 22.45 val. vakarais.

Ištikimiausių Džeimso Bondo filmų žiūrovų ciklo pabaigoje laukia išskirtinė premjera – naujausias serijos filmas „Mirtis palauks” (No time to die, 2021) su šių dienų kino žvaigždėmis Daniel Craig ir Rami Malek.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles