Lietuvoje prigijus mėsainių kultūrai išleidžiamas pirmasis filmui skirtas burgeris

Gedimino prospekte įsikūręs gurmaniškų mėsainių restoranas „Boom! Burgers“ pristato naujovę Lietuvoje – pirmąjį filmui skirtą burgerį „Aukšta klasė“, pristatomą balandžio 29-ąją kinuose startuojančiam to paties pavadinimo filmui.
Paklausti kodėl ryžosi tokiai avantiūrai ir lankytojams pristatė filmui skirtą burgerį, restorano atstovai tikina, jog filmą pasirinko dėl savo išskirtinumo ir stiliaus. Kaip ir visame pasaulyje, Lietuvoje prigijus burgerių kultūrai, šie ilgainiui tampa gurmanų ir stilių vertinančių asmenybių maistu. „Kultiniais tapę burgeriai ir kultiniu jaunimo tarpe pretenduojantis tapti filmas – manau puikus derinys“, – teigia nebe pirmą sykį į avantiūras besileidžiantis „Boom! Burgers“ vykdantysis direktorius Liudas Pranskevičius, Lietuvoje griaunantis mitus, apvijusius mėsainių kultūrą.

„Boom! Burgers“ klientų ratą subūrė itin aukštai užkėlę kokybės kartelę – tai vienintelis Lietuvoje restoranas, išskirtinės kokybės brandintą jautieną (Black Angus) atsivežantis tiesiai iš Airijos, kurioje ir buvo filmuojama „Aukšta klasė“. Būtent ši mėsa naudojama netrukus pasirodysiančio burgerio pagrindui. Mėsainį sudaro paplotėlis iš šlapiai brandintos Black Angus jaučio mentės ir sausai brandintos jaučio „Rib Eye“, raudono vyno padažas, kepinti vyšniniai pomidorai, svogūnų traškučiai, sultenė, užpilta lengvu garstyčių užpilu, grilinti šparagai, keptų svogūnų laiškų ir paprikos padažas. Paragauti pirmojo Lietuvoje filmui sukurto burgerio „Boom! Burgers“ lankytojai galės filmo premjeros savaitę.

Gerbėjų ratą Lietuvoje jau subūręs filmas „Aukšta klasė“ žiūrovą nukelia į prabangų ir viskuo aprūpintą dangoraižį, savyje slepiantį sporto klubus, parduotuves ir net pradinę mokyklą. Ilgainiui statinys virsta uždara bendruomene, kur tarp skirtingų sopacialinių sluoksnių gyventojų ima rastis neapykanta vienas kitam. Priešiškumas pamažu įgauna agresyvias formas, o idilišku turėjęs būti gyvenimas dangoraižyje virsta nebaudžiamu chaosu, kuriame kiekviena naktis kažkam iš gyventojų tampa paskutine… Žiūrovą nukeldama į utopinį pasaulį, kuriame valdo kur kas stipresnė jėga nei sveikas protas, veiksmo drama „Aukšta klasė“ vaizduoja tamsiausius žmogaus asmenybės užkaborius, klausdama ką vardan išgyvenimo esi pasiryžęs padaryti tu?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles