Filmo „Ekipažas“ premjeroje Agnę Grudytę sveikino būrys Lietuvos įžymybių

Vilniuje įvyko specialiųjų efektų ir veiksmo filmo „Ekipažas” premjera. Gausiai susirinkusiai publikai juostą pristatė vieną pagrindinių vaidmenų „Ekipaže“ atlikusi Agnė Grudytė. Pasižiūrėti filmo ir pasveikinti aktorės atvyko Marius Jampolskis, Jogaila Morkūnas, Jurga Jurkutė, Algis Ramanauskas, Sandra Chlevickaite, Andrius Paulavičius, Edvardas Žičkus, Mindaugas Papinigis ir daugelis kitų.

„Ekipažas“ yra ambicingiausias pastarojo meto Rusijos filmas, kurio sukūrimas kainavo net 60 milijonų JAV dolerių. Juosta bus rodoma ne tik Rusijoje ir aplinkinėse šalyse, ji pasieks viso pasaulio žiūrovus. Teises į „Ekipažo“ platinimą įsigijo Jungtinių Valstijų kino kompanija „Paramount pictures“.

Filmas pasakoja apie žemės drebėjimo bei ugnikalnio išsiveržimo nusiaubtame oro uoste įkalintus keleivius ir juos gelbėjančią lėktuvo įgulą. A. Grudytė filme suvaidino vieną iš lėktuvo piločių. Kitus du pilotus įkūnijo tokios Rusijos kino žvaigždės, kaip Vladimiras Maškovas ir Danila Kazlovskis.

„Forum cinemas Vingis“ kino teatre publiką sveikino aktoriai Andrius Paulavičius ir Midaugas Papinigis, prisidėję prie A. Grudytės ir Rusijos kino kūrėjų bendradarbiavimo šiame projekte. Susirinkusiems draugams ir žiūrovams A. Grudytė dėkojo už nuoširdų palaikymą. Aktorė papasakojo ir apie filmavimą, trukusį net pusę metų, bei įsimintinas katastrofų scenas, kuriose teko vaidinti greta sprogimų, degančių lėktuvų ir griūvančių konstrukcijų.

Pamatyti „Ekipažą“ įprastu ir 3D formatais jau galima visuose Lietuvos kino teatruose.

Nuotraukų autoriai: Tomas Gorbačas ir Indrė Šiliauskaitė

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles