„Fokus Pokus 2“ pirmomis minutėmis atskleis Sandersono seserų atsiradimo istoriją

„Fokus Pokus 2“ pirmomis minutėmis atskleis Sandersono seserų atsiradimo istoriją

Jau labai greitai, rugsėjo 30 dieną, „Disney+“ platformoje pasirodys 29 metus lauktas filmo „Fokus Pokus“ (angl. Hocus Pocus) tęsinys. Jame sugrįš ir originaliosios Sandersono seserys. Filmo kūrėjai jau pranešė, kad tik prasidėjus filmui iškart pamatysime, kaip tos seserys apskritai atsirado, o istorija prasidės nuo „flashback‘o“ į XVII amžiaus Naująją Angliją. Filme pasirodys ir dabar jau zombis Bilis Bučersonas.

„Filmo pradžioje sužinosime istoriją apie mūsų raganas ir Bilį. Pamatysime žvilgsnį iš Bilio pusės, pasaulį, kuriame jie gyveno ir kas nutiko toms raganoms. Pirmajame filme man visada trūko šios istorijos dalies. Tarkim, kodėl raganos yra tokios, kokios yra? Man kilo šis klausimas ir, kai gavau scenarijų, man labai patiko, kad filmą pradėsime nuo XVII amžiaus“, – portalui „EW“ pasakojo režisierė Anne Fletcher.

Kūrėja teigė, kad ji dar kiek papildė tą istoriją. „Dar šiek tiek pastūmiau pasakojimą, norėjau parodyti, kad XVII amžius ir dabartiniai laikai yra tokie patys. Jie visiškai niekuo nesiskiria ir tai yra ironiška. Bet, filmo smagumas yra tas, kad galėsime pamatyti juos jaunus, pasidžiaugti ir suprasti, kas jiems nutiko. Taip pat, laukia daug nuostabių staigmenų, taip pat sužinosime, kad Sandersono seserys pradžioje nebuvo raganomis“, – pasakojo A. Fletcher.

Į filmo tęsinį sugrįš visa originalioji trijulė – Bette Midler, Sarah Jessica Parker ir Kathy Najimy, o kartu ir Bilį vaidinantis Dougas Jonesas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles