Dane‘as DeHaanas ir Rooney Mara kurs vaidmenis miuzikle

Dane‘as DeHaanas ir Rooney Mara kurs vaidmenis miuzikle

Aktoriai Rooney Mara ir Dane‘as DeHaanas buvo atrinkti į pagrindinius vaidmenis naujame originalaus scenarijaus miuzikle „Zigis“ (angl. „Ziggy“). Nors abu aktoriai dažniausiai kuria vaidmenis tamsokuose ir niūriuose filmuose, šįkart jie pasiners į muzikos pasaulį. Žinoma, sprendžiant iš trumpo istorijos aprašymo, šis miuziklas irgi nebus iš pačių šviesiausių.

Pagal istoriją, D. DeHaanas įkūnys kuprotą pabėgimų meistrą, kuris praeito amžiaus 3-ojo dešimtmečio pabaigoje atvyksta į Niujorką ir įsimylį įtakingo žiniasklaidos magnato sužadėtinę. R. Mara suvaidins būtent tą išskirtinį meilės objektą. Filme bus pasakojama apie svaiginantį Zigio pakilimą į žvaigždes ir staigų nupolį, kai „romantiškas pasaulis subyra ant visiškai neįmanomų idealų“.

Filmui scenarijų rašys ir režisuos Bazo Luhrmano protežė Dieselis Schwarze‘as, kuris kartu su garsiuoju režisieriumi dirbo ir iš jo mokėsi kuriant „Mulen Ružą“ (angl. „Moulin Rouge!“).

Dar visai neseniai aktorių D. DeHaaną galėjome išvysti Žaliojo goblino vaidmenyje ne itin finansiškai sėkmingame (tiksliau, sėkmingame, bet studijai „Sony“ to nepakako) superherojų filme „Nepaprastas Žmogus-voras 2“. Na, o visai neseniai aktorius baigė filmuotis biografinėje juostoje „Gyvenimas“ (angl. „Life“), kuriame jis įkūnijo legendinį kino aktorių Jamesą Deaną.

Tuo tarpu Rooney Mara savo ateities planuose ir darbuose turi gerokai daugiau veiklos. Šiuo metu aktorė filmuojasi Joe Wrighto režisuojamame projekte apie Pyterį Peną, kuris vadinsis tiesiog „Penas“ (angl. „Pen“). Aktorė taip pat siekia prisijungti prie „Raudonojo žvirblio“ (angl. „Red Sparrow“), dar vieno režisieriaus Davido Fincherio projekto.

Kada pasirodys „Zigis“ dar neatskleidžiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles