Pirmajame „Šaunių vyrukų“ anonse – pasileidęs ir pavojingas aštuntojo dešimtmečio Los Andželas

Režisierius Shane‘as Blackas Holivude yra žinomas kaip unikalus kūrėjas, sugebėjęs atrasti kažką naujo sustabarėjusiame veiksmo filmų žanre. Naujausiu to įrodymu taps kitais metais pasirodysiantis filmas „Šaunūs vyrukai“ (angl. „The Nice Guys“).

Filme pasakojama apie privatų detektyvą, gaunantį keistą užduotį – išsiaiškinti, ar žymi pornografijos žvaigždė iš tikrųjų nusižudė, ar visa tai tebuvo suktas sąmokslas. Veiksmas vyksta aštuntojo dešimtmečio Los Andžele, todėl laisvumo ir keistumo čia tikrai netruks.

Tuo galima įsitikinti jau pirmajame filmo anonse, kuriame yra visi S. Blackui būdingi elementai: daug keiksmažodžių, absurdiškos situacijos, kalnas susišaudymų ir viso to centre esantys įsimintini herojai. Pagrindinius veikėjus filme įkūnysiantys Russellas Crowe ir Ryanas Goslingas čia atrodo kur kas laisviau ir linksmiau nei daugumoje savo filmų, ir tokius įprastai tipinius kietus vyrukus vaidinančius aktorius gali išjudinti tik S. Blackas.

Filmus „Bučiuok bučiuok, šauk šauk“ (angl. „Kiss Kiss, Bang Bang“) ir „Geležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“) kūręs režisierius yra ir „Šaunių vyrukų“ scenaristas, todėl filmas nuo pradžių iki galo bus tik jo, kas žiūrovų dar niekuomet nenuvylė.

„Šaunūs vyrukai“ kino teatruose pasirodo 2016 metų gegužės 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles