Ridley Scottas ir „Paramount“ kurs „Gladiatoriaus“ tęsinį

Ridley Scottas ir „Paramount“ kurs „Gladiatoriaus“ tęsinį

Po daugelio derybų ir svarstymų, Ridley Scottas yra pasiruošęs vėl grįžti į koliziejų kaip režisierius ir kurti naują „Gladiatoriaus“ (angl. „Gladiator“) dalį. „The Town“ įmonės scenaristas Peteris Craigas rašys scenarijų ir bandys išsaugoti Oskarą laimėjusios pirmosios dalies autentiškumą.

DĖMESIO! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS!

Originaliąjame filme pagrindinį vaidmenį atlikęs Russellas Crowe‘as vaidino Maksimą, Romos kariuomenės generolą, užsitraukusį imperatoriaus nemalonę ir pasmerktą myriop, kol jo šeima buvo brutaliai nužudyta. Atsidūrusį už įstatymo ribų jį pagauna vergų pirkliai ir Maksimas tampa gladiatoriumi. Bet atrodo, kad tai buvo tiesiog likimo atsiųstas iššūkis, kadangi Maksimas nugabenamas į Romą, tam, kad kovotų kaip gladiatorius ir galėtų regzti keršto planą imperatoriui.

Filmas susilaukė neišvengiamos sėkmės, pelnė Oskarą kaip geriausias 2000-jų metų filmas, o R. Crowe‘as – Oskarą kaip geriausias metų aktorius. Filmo pelnas siekė net 460 milijonų JAV dolerių.

Dar nėra aišku, kaip istorija tęsis toliau, nes pirmasis filmas pasibaigė gladiatoriaus Maksimo mirtimi. „Dreamworks“ kompanija buvo atsakinga už pirmo filmo kūrimą, bet daugiau nėra su juo susijusi. Pirmąją dalį kartu kūrė ir „Universal“, dėl to ši kino kompanija turi puikią galimybę tapti vienu iš finansuotojų. Daugiau detalių apie filmą, aktorius ir jo likimą turėtume sužinosi netolimoje ateityje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles