Ryanas Reynoldsas ir Samuelis L. Jacksonas grįžta į „Žudiko asmens sargybinio“ tęsinį

Ryanas Reynoldsas ir Samuelis L. Jacksonas grįžta į „Žudiko asmens sargybinio“ tęsinį

Gegužę sužinojome, kad  veiksmo komedija „Žudiko asmens sargybinis“ (angl. „The Hitmans Bodyguard“) sulauks tęsinio. Prie gerų naujienų šiandieną prisideda ir žinia, kad filmo tęsinyje vėl siautėjančius išvysime Ryaną Reynoldsą ir Samuelį L. Jacksoną. Antros dalies pavadinimas bus „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman‘s Wife‘s Bodyguard“).

Kaip iš pavadinimo galime spėti, taip pat sugrįžtančią pamatysime ir Salmą Hayek, kurios veikėją turės apsaugot Maiklas Braisas (akt. R. Reynolds‘as), pasamdytas Dariuso Kinkaido (akt. Samuel‘is L. Jackson‘as). Filmą vėl režisuos Patrickas Hughesas, pagal scenarijų, kurį parašė Brandonas ir Philipas Murphy‘iai.

Filmo filmavimo darbai prasidės gegužės mėnesį ir tai bus puiki proga žvaigždėms pasimėgauti atostogomis net ir filmavimo aikštelėje. Gal tai bus atostogos Rusijoje? O gal aktorius galėsime išvyti Italijoje, jūros pakrantėje su nesibaigiančia saule? Nėra jokios informacijos apie filmo išleidimo datą, bet spėjama, kad tai bus arba 2019 metų pabaiga, arba 2020 metų pradžia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles