Jau kuriamas „Meškiukas Padingtonas 3“

Jau kuriamas „Meškiukas Padingtonas 3“

Daugelio pamėgtas meškiukas su raudona skrybėle sugrįžta į kino teatrų ekranus. Tačiau naujienos, susijusios su jo sugrįžimu yra ir geros, ir blogos. Pasak „Collider“, trečiasis  marmelado mėgėjo „Meškiuko Padingtono“ (angl. „Padington“) filmas yra oficialiai pradėtas kurti, tačiau Paulas Kingas – žmogus, kuris padėjo parašyti ir režisuoti pirmąsias dvi dalis – šįkart nebeprisiims filmo režisavimo.

Davidas Heymanas, prodiusavęs tokius filmus kaip „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ (angl. „Harry Potter and the Deathly Hallows“) ir „Gravitacija“ (angl. „Gravity“), žiniasklaidai užsiminė, kad pradiniai filmo darbai jau prasidėjo. Pasakodamas D. Heymanas užsiminė ir apie savo kolegą P. Kingą: „Nemanau, kad P. Kingas režisuos trečiąją dalį, nors darė tai su pirmomis dviem dalimis. Šiuo metu mes kartu  dirbame ties nauju projektu. Dabar mūsų pagrindinis tikslas yra „Meškiuko Padingtono 3“ galutinis scenarijus, o po jo seks ir tolimesni darbai. Aš labai norėjau, kad Paulas būtų įtrauktas į kūrimo procesą, nes jo balsas turi labai daug įtakos mūsų veiksmams aikštelėje. Kad ir kiek sumaišties jis įneš į scenarijaus rašymą, jo bendradarbiavimas bus neįtikėtinas pastiprinimas komandai“.

Pasak D. Heymano, filmas nebus galutinai užbaigtas, jeigu visi su tuo susiję žmonės netikės jo siunčiama žinute. Tikėkimės, kad komanda ras ir įkvėps naujos gyvybės trečiajam filmui, bei kad artimiausiu metu sulauksime naujų žinių apie jį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Lututea / 2019 lapkričio 2

    Labai laukem