Morganas Freemanas vaidins „Beno Huro“ perdirbinyje ir „Tedas 2“

Morganas Freemanas vaidins „Beno Huro“ perdirbinyje ir „Tedas 2“

Vienas žymiausių senosios kartos aktorių Morganas Freemanas per vos ne vienu metu buvo atrinktas dalyvauti dviejuose labai skirtinguose projektuose. Garsusis aktorius gavo vienus pagrindinių vaidmenų 1959-ųjų istorinio epo perdirbinyje „Benas Huras“ ir žiauriai juokingos ir labai nešvankios komedijos apie besikeikiantį pliušinį meškiną „Tedas“ tęsinyje.

Morgano Freemano vaidmuo „Beno Huro“ perdirbinyje yra bene pirmasis, kuriam filmo kūrėjai rado aktorių. Aktorius įkūnys Ildariną. Jis – senasis Beno Huro mokytojas, kuris vergą pavertė karietų lenktynių čempionu.

Juosta, kurią režisuos Timuras Bekmambetovas, bus pradėta filmuoti jau kitų metų pradžioje kažkur Europoje, o pasaulio kino teatruose turėtų pasirodyti 2016 m. vasario 26 dieną.

Antrasis projektas, kuriame pasirodys garsusis aktorius, yra 2012 metų juodojo humoro komedija, kurios idėjos autorius buvo Sethas MacFarlane‘as. Antrojoje komedijos dalyje apie pasiutusio ir ištvirkusio pliušinio meškiuko nuotykius M. Freemanas įkūnys civilinės teisės advokatą, kuris turėtų gelbėti prisišnekėjusi meškiną.

Kol kas nieko daugiau apie filmo istoriją nežinoma, tačiau aišku, kad į juostą taip pat grįžta Tedo žmogus bičiulis Markas Wahlbergas, o Milą Kunis moteriškojo pagrindinio veikėjo vaidmenyje pakeis Amanda Seyfried. Numatoma „Tedas 2“ pasaulinė premjera – 2015 m. liepos 10 diena.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles