Pasirodė ilgai atidėliotos dramos „Serena“ anonsas

Po labai ilgo laukimo į pasaulį galiausiai buvo paleistas pirmasis ilgai atidėliotos dramos „Serena“ anonsas. Kartu su anonsu pasirodė ir pirmasis oficialus plakatas. Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka ir daugiausiai naujame anonse matomi jau anksčiau kartu dirbę Oskaro laureatė Jennifer Lawrence ir Oskaro nominantas Bradley‘is Cooperis.

Filme aktoriai įkūnys praeito amžiaus 3-ojo dešimtmečio jaunavedžių porą, kurie savo laimės ieškoti patraukią į Šiaurės Karoliną, kur įsigyja daug miškų ir bando užimti visą medienos apdirbimo rinką valstijoje. Serena greitai įsitvirtina vyrų tarpe, mat parodo, jog nėra nė kiek silpnesnė už juos – prižiūri darbininkus, medžioja barškuoles ir net miškų tankmėje išgelbsti vyro gyvybę. Galiausiai Pembertonai (tokia jaunavedžių pavardė) įgauna daug galios ir dar labiau ima plėsti savo verslą. Tačiau ramybė ilgai neužsibūna ir jauną šeimą pasiveja ilgai slėpta Džordo praeitis.

Pamenate tą juostą „Optimisto istorija“, už kurią aktorė Jennifer Lawrence ir laimėjo savo pirmąją auksinę statulėlę. Tai štai, „Serena“ buvo nufilmuota dar prieš tą filmą ir labai ilgai dulkėjo nukišta kažkokiose lentynose. Smagu bent tiek, kad filmas, visgi, išvys dienos šviesą.

Kartu su pagrindinių vaidmenų atlikėjais juostoje taip pat vaidins Toby‘is Jonesas, Rhysas Ifansas, Seanas Harrisas, Samas Reidas ir kt.

Filmo premjera Lietuvoje numatoma gruodžio 5 dieną. Oficialūs plakatai žemiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles