Benas Affleckas ekranizuos legendinę Agatos Christie pjesę

Benas Affleckas ekranizuos legendinę Agatos Christie pjesę

Benas Affleckas studijai „20th Century Fox“ ruošiasi ekranizuoti žinomą Agatos Christie pjesę „Liudytojas kaltinamajam“ (angl. „Witness for the Prosecution“). Kaip skelbia „The Hollywood Reporter“, Benas Affleckas ne tik surežisuos filmą ir taps jo prodiuseriu, tačiau taip pat atliks jame ir pagrindinį vaidmenį.

Kūrinys pasakoja apie labai talentingą advokatą, kuris imasi ginti pasiturintį vyrą, kuris kaltinamas dėl žmogžudystės. Teismo proceso metu išaiškėja nemažai detalių apie, kurios sudėlioja visą nusikaltimo vaizdą, o taip pat atskleidžia nemažai paslapčių.

Filmo prodiuseriais be Beno Afflecko taps Jennifer Todd ir geriausias Beno draugas Mattas Damonas.

Pirmoji pjesės ekranizacija pasirodė 1957 metais. Ją sukūrė legendinis režisierius Billy‘is Wilderis, o pagrindinius vaidmenis atliko Tyrone‘as Poweris, Charlesas Laughtonas, Marlene Dietrich, Elsa Lanchester ir kt. Filmas pretendavo į šešias Oskaro statulėles.

Kada filmas pasirodys kino ekranuose, nepranešama. Tikėtina, jog jis taps sekančiu „Operacijos Argo“ (angl. Argo“) režisieriaus projektu po solinio Betmeno filmo, kurio premjera gali įvykti 2019 metais. Šiuo metu Benas Affleckas užsiima savo naujojo režisūrinio projekto „Naktinis gyvenimas“ (angl. „Live by Night“) postprodukcija, kurio premjera numatyta 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles