„Airis“ į kino ekranus atkeliaus 2018 metais

„Airis“ į kino ekranus atkeliaus 2018 metais

Ilgai atidėliotas režisieriaus Martino Scorsese filmas „Airis“ (angl. „The Irishman“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliks Alas Pacino ir Robertas De Niro, į kino ekranus atkeliaus dar ne greitai.

„Airis“ davė apie save žinoti šių metų gegužės mėnesį kai Kanų kino festivalyje studija „STX“ įsigijo teisės į filmo distribuciją užsienyje už 50 mln. dolerių. Dabar kompanija „Media Asia“ gavo teisės į filmo rodymą Kinijoje, todėl filmas pasirodys ir svarbiausioje bei sparčiai augančioje pasaulio kino rinkoje.

Martinas Scorsese pradės visus filmavimo darbus 2017 metų žiemą, o filmo premjera turi įvykti 2018 metų gale. Nenuostabu, nes studija „STX“ tikisi, jog filmas pretenduos į Oskarus ir kitus svarbius kino apdovanojimus.

Ši gangsterinė drama taps devintu bendru Martino Scorseses ir Roberto De Niro projektu, tačiau pirmu filmu Alui Pacino, kuriam dar neteko garbės filmuotis pas Martiną Scorsesę. Filme taip pat turėjo pasirodyti ir Joe Pesci, tačiau aktorius kol kas neparodė didelio susidomėjimo šiuo projektu.

Šiais metais Martinas Scorsese pristatys savo naująjį filmą „Tyla“ (angl. „Silence“), kurio premjera įvyks šių metų gale.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles