S. Stallone bando išsaugoti savo slaptą superherojaus tapatybę „Samariečio“ anonse

Kad jau superherojų žanras vis dar yra ant bangos, praktiškai kiekviena studija bando išspausti šią auksinę žąsį iki paskutinio kiaušinio. Studija „Prime video“ irgi nėra išskirtinė, tačiau jau turime pavyzdžių, kad būtent jie į superherojų žanrą žiūri visiškai kitaip, nei tą daro „Marvel“ ar „DC“. Dabar, studija paviešino pirmąjį „Samariečio“ (angl. Samaritan) anonsą, kuriame Sylvesteris Stallone vaidina „į pensiją“ išėjusį superherojų, besistengiantį išlaikyti savo tapatybę paslaptyje.

Kaip matome anonse, trylikametis Semas po tam tikro nutikimo ima įtarti, kad jo kaimynas yra seniai iš akiračio dingęs superherojus Samarietis. Nepaisant pono Smito bandymo paneigti tą faktą, viskas, galiausiai paaiškėja. Tačiau nusikalstamumas mieste auga ir 25 metus slapta gyvenęs Samarietis turi sugrįžti atlikti savo pareigą.

Aišku, didžiausias įspūdis yra būtent dėl to, jog filme pagrindinį, nusenusį ir nieko daryti nebenorintį superherojų vaidina būtent veiksmo filmų legenda S. Stallone. Filmą režisuoja „Operacijos: Overkill“ režisierius Julius Avery‘is. Na, o pats filmas „Prime video“ platformą pasieks rugpjūčio 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles