Pirmasis žvilgsnis į Guillermo del Toro „Pinokį“

„Netflix“ ką tik paviešino naujausios savo, o jei tiksliau – Guillermo del Toro režisuotos animacijos „Pinokis“ (angl. „Pinocchio“) anonsą. Tai bus stop-kadro technika sukurtas animacinis filmas, akivaizdžiai pasižymėsiantis labai specifiniu režisieriaus braižu ir pasakosiantis meilės bei praradimų istoriją.

Pačiame anonse jau kaip ir užduodamas tonas, kad tai bus pasakojimas, „kurį manote, kad žinote, tačiau iš tiesų – ne“. Kitaip tariant, tai bus pažįstama, bet kitokia istorija apie legendinį pasakų personažą ir atgijusį medinį berniuką. Galiausiai, kai „Disney“ kuria savo ne animacinį filmą, šis turėtų būti ne ką mažiau išskirtinis.

Taip pat anonse mus iškart pasitinka jaukus ir ausiai malonus Ewano McGregoro balsas, kuriuo kalbės svirplys Džiminis Kriketas. Priešingai nei originalioje istorijoje, kur šis veikėjas lydėjo Pinokį, Guillermo del Toro pasakojime gyvens medinėje Pinokio širdyje ir bus kaip vidinis jo balsas. Filme taip pat bus veikėjų iš šešėliais apsupto Džepeto kaimo, o kartu ir išvysime kiek kitokį mėlynosios fėjos vizualą.

Be Ewano McGregoro filme girdėsime ir daugiau pažįstamų balsų. Davidas Bradley‘is įgarsins Džepetą, o kiti veikėjai prabils Cate Blanchett, Tildos Swinton, Finno Wolfhardo, Rono Perlmano, Christopherio Waltzo bei Johno Turturo balsais. Pinokiui balsą paskolins tik savo karjerą pradedadntis jaunasis aktorius Gregory‘is Mannas.

Guillermo del Toro „Pinokis“ „Netflix“ platformą pasieks jau gruodžio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles