Chrisas Prattas gali atsidurti naujajame „Indianos Džounso“ filme

Chrisas Prattas gali atsidurti naujajame „Indianos Džounso“ filme

Vakar Holivudą apskriejo labai įdomus gandas. Studijai „Disney“ priklausantys artimi šaltiniai pranešė, jog ruošiamas žymiosios kino franšizės „Indiana Džounsas“ (angl. „Indiana Jones“) perkrovimas, o į legendinio archeologo ir nuotykių ieškotojo vietą taikosi vis labiau Holivude populiarėjantis aktorius Chrisas Prattas.

Anksčiau buvo pranešama, jog režisierius Stevenas Spielbergas ruošia penktąją „Indianos Džounso“ dalį, o Harrisonas Fordas buvo pasiruošęs dar sykį įkūnyti vieną iš savo žinomiausių karjeros veikėjų, tačiau kalbos ir liko kalbomis. Paskutinį kartą apie franšizės likimą buvo kalbama dar praeitų metų vasarą. Tuomet studija „Disney“ norėjo pradėti juostos kūrimo darbus jau šių metų pradžioje, bet užsitęsusi tyla iš franšizės kūrėjų Steveno Spielbergo ir George‘o Lucaso pranašavo, jog nereikia laukti nieko gero.

Savo karjeros aukso amžių išgyvenantis 35-ių metų aktorius Chrisas Prattas prieš metus suvaidino vieną pagrindinių vaidmenų neregėto populiarumo sulaukusio studijai „Marvel“ priklausančio komikso ekranizacijoje „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), kuris tapo ne tik vienu daugiausiai uždirbusiu 2014-ųjų metų filmu, bet dar ir buvo puikiai priimtas publikos ir kino kritikų. Aktorius taip pat pasirodė juostose „Taikinys #1“ (angl. „Zero Dark Thirty“), „Ji“ (angl. „Her“), „Žmogus pakeitęs viską“ (angl. „Moneyball“) ir seriale „Parkai ir poilsio zonos“ (angl. „Parks and Recreation“), kuris ir tapo jo tramplinu į didįjį kiną.

Šiais metais sulauksime ketvirtosios legendinio Steveno Spielbergo filmo „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) dalies apie klonuotus priešistorinius gyvius, kurioje Chrisas atliko pagrindinį vaidmenį. Taip pat jo planuose atsidūrė klasikinio filmo „Šaunusis septynetas“ (angl. „Magnificent Seven“) perdirbinys.

Ar šie gandai pasitvirtins, sužinosime jau visai netrukus, nes su tokio mąsto projektais didžiosios Holivudo studijos nemėgsta juokauti. Jeigu tai bus tiesa, galbūt franšizė įgaus naujo kvėpavimo ir nesukels tiek dviprasmiškų diskusijų, kaip paskutinis 2008 metais pasirodęs filmas „Indiana Džounsas ir krištolo kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Scull“), kuris sugebėjo visame pasaulyje užsidirbti daugiau nei 786 milijonų dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles