Pasirodė pirmasis filmo „Outlaw King“ anonsas

Jau kurį laiką yra jaučiamas istorinių, kostiuminių dramų badas, tačiau šio žanro gerbėjai neturėtų nusiminti. Internetinių transliacijų gigantė „Netflix“ ir režisierius Davidas Mackenzie’is pristato naujausią istorinį projektą – „Outlaw King“ (liet. „Ištremtasis Karalius“). O likus vos keliems mėnesiams iki premjeros, nusprendė nudžiuginti ir pirmuoju filmo anonsu.

Kino juosta pasakoja apie krauju pasruvusią XIV a. Škotiją, kuomet šalį alino negailestinga Edvardo I-ojo valdžia. Subūręs kariuomenę, teisėtas, tačiau ištremtas karūnos paveldėtojas Robertas Briusas iš Anadeilio, pasipriešino tironiškai okupacijai ir iki paskutinio kraujo lašo kovėsi už Škotijos neprikausomybę bei savo šeimos narių gyvybes.

Nuostabių darbų savo filmografijoje turintis ir škotišku temperamentu garsėjantis režisierius šį kartą jėgas apjungė su aktoriumi Chrisu Pine]u, kuris filme įkūnijo Robertą Briusą. Peržvelgus C. Pine’o kinematografinį sąrašą, norisi priklijuoti lengvo žanro aktoriaus etiketę ir įvynioti jį į komercinio kino apsiaustą. Tačiau kas matė „Žvaigždžių kelią“ (angl. „Star Treck“), žino – tinkamose vežėse jis gali sužibėti tikrai geru vaidybiniu benefisu. O šiuo atveju panašu, kad taip ir įvyko. Aktorius tapo puikiu „moliu“ D. Mackenzie’io rankose, tuo galima įsitikinti ir peržiūrėjus filmo „Outlaw King“ anonsą, kuriame taip pat galima išvysti ir kitų puikiai pažįstamų veidų: Aaronas Tayloras-Johnsonas, Florence Pugh, Tony Curranas, Stephenas Dillanesas. Premjera numatoma jau šį lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles