„Juodosios panteros“ režisierius prodiusuos naująjį „Kosminio krepšinio“ filmą

„Juodosios panteros“ režisierius prodiusuos naująjį „Kosminio krepšinio“ filmą

2016-aisiais, nuo originaliosios „Kosminio krepšinio“ (angl. „Space Jam“) dalies praėjus 20 metų, į viešumą pradėjo kilti naujienos apie filmo tęsinį. Tuomet originalo režisierius Joe Pytka pasakojo, jog turi labai keistą antros dalies idėją, kurioje Michaelas Jordanas atliktų mažesnį vaidmenį, o filmo žvaigžde taptų golfo žaidėjas Tigeris Woodsas. Galiausiai ši idėja nunyko ir tais pačiais metais paskelbta, jog tęsinys tikrai bus ir pagrindinį vaidmenį jame atliks LeBronas Jamesas.

Prieš porą metų „Nike“ reklamoje pasirodė ir pirmasis mini anonsas su Monstarais, tačiau daugiau žinių išgirdome šiemet. Filmo režisieriumi paskirtas Terence’as Nance’as, ligi šiol daugiausiai dirbęs prie nepriklausomų filmų, o dabar prie projekto prisijungia ir režisierius Ryanas Coogleris, kuriam tai bus pirmas filmas po „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“). Tiesa, „Kosminio krepšinio“ tęsinyje jis atliks prodiuserio pareigas.

„Šis filmas man yra daugiau, nei tiesiog mano ir „Looney Tunes“ veikėjų susitikimas ir veiksmas kartu“ – sako L. Jamesas. „Tai daug daugiau. Noriu, kad vaikai suprastų, kokie galingi jie yra ir kiek daug jie gali nuveikti, jei tik neatsisakys savo svajonių. Manau, kad ir Ryanas šią žinutę ištransliavo daugeliui žmonių“.

Nors filmo pasirodymo data neskelbiama, galima tikėtis, kad pirmieji filmavimo darbai prasidės ateinančiais metais, pasibaigus NBA sezonui.

Dalijamės pirmąja studijos paviešinta nuotrauka.

„Kosminis krepšinis 2“
„Kosminis krepšinis 2“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles