„Netflix“ planuoja kurti vaidybinį serialą „Avataras: paskutinysis oro valdytojas“

„Netflix“ planuoja kurti vaidybinį serialą „Avataras: paskutinysis oro valdytojas“

Vakarų animaciniai filmai niekada neprilygs iš Japonijos kilusiam anime žanrui. Tačiau tai nereiškia, jog Vakarų kultūra negali sukurti gero animacinio serialo. Viena tokių išmčių – „Avataras: paskutinysis oro valdytojas“. Tai filmukas sukurtas Amerikoje ir vienas iš nedaugelio populiarių visame pasaulyje. Serialas išsiskiria puikiai sukurtais personažais, nenuspėjamu scenarijumi, originaliu stiliumi. Filmukas labai gerai įvertintas ir kritikų. Serialas pasirodė kiek daugiau nei prieš dešimt metų, tačiau vis dar populiarus ir net tapo nauju kultu.

Avataro pasaulyje buvo keturios tautos: vandens, oro, ugnies ir žemės. Nedidelė dalis kiekvienos tautos gyventojų geba valdyti savo elementą. Deja, pasaulis dažnai draskomas karo, nesantaikos ir kitų negandų. Vienintelis galintis grąžinti pusiausvyra – Avataras – žmogus gebantis valdyti visus keturis elementus.

Prieš aštuonerius metus buvo bandyta sukurti šia istorija paremtą filmą. Rezultatas buvo toks tragiškas, jog iš karto buvo atšaukti visi planuoti projektai ir apie juos daugiau net neužsiminta. Dabar panašią mintį vystyti pradėjo originalaus serialo kūrėjai Michael‘as Dante DiMartino and Bryan‘as Konietzko. Projektas būtų kuriamas bendradarbiaujant su „Netflix“. Planuojama kurti vaidybinį serialą, kuriame gerai žinoma istorija būtų, kaip patys kūrėjai, sako „įsivaizduojama“ iš naujo. DiMartino ir Konietzko kalbėjo: „Esame sujaudinti galimybės, sukurti vaidybinę Avataro, paskutiniojo oro valdytojo, adaptaciją. Negalime sulauksi kai galėsime Ango pasaulį suvokti kinematografiškai kaip visada ir norėjome, su kultūriškai tinkama, neperpildyta baltųjų grupe.“

„Tai vienintelis šansas remtis kitų sunkiu darbu kuriant animacinį serialą ir dar giliau pasinerti į veikėjų kūrimą, istoriją, veiksmą ir pasaulį. „Netflix“ visiškai pasiruošę parodyti mūsų viziją ir esame be galo dėkingi, jog galime su jais bendradarbiauti. “

Tai puiki žinia gerbėjams visame pasaulyje. Deja, neverta pamiršti, jog kartelė iškelta labai aukštai. Jeigu jau planuojama šį animacinį serialą paversti vaidybiniu, tai turi būti padaryta gerai. Antras nesėkmingas projektas sukeltų gerbėjų įtūžį. Šis projektas labai rizikingas, tačiau prizas lygiai toks pat didelis. Kol kas atrodo, jog kūrėjai Michael‘as Dante DiMartino ir Bryan‘as Konietzko bei „Netflix“ vieninteliai galintys šį tikslą pasiekti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles