Paviešinti kandidatai, galintys režisuoti naująjį „Žmogaus-voro“ filmą

Paviešinti kandidatai, galintys režisuoti naująjį „Žmogaus-voro“ filmą

„Marvel“ ir „Sony“ studijoms vykdant intensyvias naująjį Žmogų-vorą įkūnysiančio aktoriaus paieškas, tuo pačiu metu yra nepamirštamas solinis šio veikėjo filmas. „Deadline“ išsiaiškino, kad „Marvel“ jau atsirinko penkis režisierius, galinčius apsiimti šio projekto, ir kandidatų sąrašas dėl garsių pavardžių nebuvimo yra mažų mažiausiai keistas.

Į sąrašą yra įtrauktas Jonathanas Levine‘as, režisavęs pusėtinos sėkmės susilaukusius filmus „50/50: bei „Šilti kūnai“ (angl. „Warm Bodies“). Prie jo prisijungia Tedas Melfis, parašęs ir režisavęs sėkmingą praėjusių metų komediją „Šventasis Vincentas“ (angl. „St. Vincent“). Tarp kandidatų taip pat yra įtrauktas režisierių Johno Franciso Daley ir Jonathano M. Goldsteino duetas. Jiedu kartu sukūrė filmo „Atostogos“ (angl. „Vacation“) perdirbinį.

Likę du kandidatai yra Jasonas Moore‘as, režisavęs itin didelės sėkmės su menku biudžetu sulaukusį filmą „Aukšta klasė“ (angl. „Pitch Perfect“), ir Jaredas Hessas, sukūręs filmus „Napoelonas Dinamitas“ (angl. „Napoleon Dinamite“) bei „Donas Verdeanas“ (angl. „Don Verdean“).

Net jeigu teoriškai už solinį Žmogaus-voro filmą bus atsakinga „Sony“ studija, niekas net neabejoja, kad tikrąsias sąlygas diktuos „Marvel“, į ką ši naujiena ir yra panaši. Šis kandidatų sąrašas tiesiog atitinka „Marvel“ tradicijas ieškant režisierius saviems filmams. Studija garsėja tuo, kad pasisamdo savo talentą jau pademonstravusius, tačiau rinkoje dar ne itin paklausius režisierius, ir šie kandidatai tokius kriterijus atitinka.

Kartu su šiuo sąrašu „Deadline“ išsiaiškino ir naujojo Žmogaus-voro filmo toną. Jau trečią kartą per keliolika metų pasirodysianti nauja veikėjo versija turėtų priminti „istoriją, susijusią su jaunuolio tapimu suaugusiuoju“, kas atitinka iki šiol girdėtus gandus, jog „Marvel“ naująjį Žmogų-vorą nori paversti paaugliu. Tai, tiesa, iš dalies primena ir ankstesnes Žmogaus-voro versijas didžiajame ekrane.

Kur kas įdomiau yra tai, kad, anot „Deadline“, „Marvel“ siekia, kad šis filmas primintų režisieriaus Johno Hugheso filmus, tokius kaip „Pusryčių klubas“ (angl. „The Breakfast Club“) bei „Ferio Biulerio poilsio diena“ (angl. „Ferris Buller‘s Day Off“), skirtus jaunoms auditorijoms bei pasižyminčius emocingomis ir linksmomis istorijomis.

Kol kas neaišku, kaip tokie chaotiški ir kartu stipriai ankstesnius filmus apie šį veikėją primenantys „Marvel“ planai taps realybe, tačiau laiko dar yra. Naujasis filmas apie Žmogų-vorą kino teatrus pasieks tik 2017 metų liepos 28 dieną.

Tuo tarpu „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) – filmas, kuris, kaip jau neabejojama, pristatys naująjį Žmogų-vorą – pasirodys lygiai už metų, 2016 metų gegužės 6 dieną, todėl šį veikėją įkūnysiantį aktorių turėtume išvysti jau greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles