„Paramount“ dar kartą pabūgo „Žvaigždžių karų“ tęsinio ir nukėlė dar vieno filmo premjerą

„Paramount“ dar kartą pabūgo „Žvaigždžių karų“ tęsinio ir nukėlė dar vieno filmo premjerą

Kino studija „Paramount Pictures“ ir vėl pabūgo būsimo šių metų kino hito „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Studija iš gruodžio pabaigos perkėlė dar vieną savo filmą – gyvo veiksmo animuotą filmą „Sunkvežimiai monstrai“ (angl. „Monster Trucks“).

Tai jau antrasis „Paramount“ filmas, kurį jie perstumia iš originaliosios datos, o to priežastis iš esmės ir lieka tie patys „Žvaigždžių karai“. Filmas turėjo pasirodyti gruodžio 25 dieną, o dabar yra nukeliamas į 2016 metų kovo 18 dieną. Tuo pačiu filmui neteks konkuruoti ir su ketvirtuoju „Alvino ir burundukų“ (angl. „Alvin and the Chipmunks“) filmu, kuris turėjo pasirodyt tą pačią dieną.

Anksčiau studija „Paramount“ yra perkėlusi ir kito savo filmo, „Misijos neįmanomos: atsiskyrėlių tautos“ (angl. „Mission Impossible: Rogue Nation“), premjerą. Iš anksčiau taip pat planuoto Kalėdų laikotarpio filmas buvo atkeltas iki liepos 31 dienos. Na, o trečiasis iš kalėdinio laikotarpio pasitraukė „Varkraftas“ (angl. „Warcraft“), kuris buvo nukeltas iki 2016 metų birželio 10 dienos.

Filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ premjera numatyta gruodžio 18 dieną. Filmui žadamas didžiausias visų laikų kino startas, todėl nenuostabu, jog konkurentai užleidžia kelią. Niekas nenori pralaimėti nelygioje kovoje su tokiu galingu priešininku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles