„Įsikūnijimo“ tęsinys nukeliamas iki 2017 metų

„Įsikūnijimo“ tęsinys nukeliamas iki 2017 metų

Daugiausiai uždirbusio visų laikų filmo kūrėjus ir toliau lanko negandos. 2009 metais pasirodęs filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) režisieriaus buvo aiškiai kurtas kaip projektas, turėsiantis ne vieną tęsinį, ir keli pastarieji metai įrodė, kad darbai dėl naujų filmo dalių tikrai vyksta. Jų vykimo greitis jau yra kitas klausimas. Interviu su „Associated Press“ metu, J. Cameronas pareiškė, kad antroji filmo dalis nepasirodys iki 2017 metų. Jau kelis metus už nosies vedžiojami originaliojo filmo gerbėjai apie perkeliamą antrosios dalies premjeros datą sužino ne pirmą kartą.

Po stulbinančios pirmosios „Įsikūnijimo“ dalies sėkmės J. Cameronas pareiškė, kad filmas tęsinių tikrai susilauks. Originaliajame plane jų turėjo būti du, pasirodysiantys 2014 ir 2015 metais. Po vis daugiau problemų keliančio pasiruošimo filmavimo darbams, kelis kartus kilnota antrosios dalies pasirodymo data dabar buvo nustumta iki 2017-ųjų. Tokį delsimą suprasti tikrai galima. J. Cameronas Holivude garsėja kaip idealistas, siekiantis viską atidirbti iki menkiausių detalių, o kai kalba eina apie daugiausiai uždirbusio visų laikų filmo tęsinį, kruopštumas tampa dar reikalingesnis. Negana to, 2014 metais J. Cameronas pareiškė, jog bus kuriami net trys filmo tęsiniai ir visi jie bus filmuojami vienu metu, todėl scenarijaus rašymas ir sugalvojimas užima daug laiko ir pastangų.

Be to, kad J. Cameronas niekaip nesugeba pabaigti visų trijų tęsinių scenarijaus, filmavimą sunku pradėti ir nežinant tikslaus jam reikalingo biudžeto. Pernai kino studijos „20th Century Fox“ vadovas Jimas Gianopulosas pareiškė, jog „Įsikūnijimo“ tęsiniai studijai kainuos milžiniškus pinigus, tačiau jie net neabejoja finansine filmų sėkme.

Primename, kad „Įsikūnijimas“ – tai 2009 metais sukurtas mokslinės fantastikos filmas, kurio veiksmas vyksta XXII-ojo amžiaus viduryje. Žmonių rasė atranda Pandoros planetą ir joje esančius vertingus mineralus, tačiau vietiniai planetos gyventojai naviai, su kuriais susidraugauja pagrindinis filmo veikėjas Džeikas, nusprendžia ginti savo žemę. Filmo idėją J. Cameronas sugalvojo ir scenarijaus juodraštį parašė jau 1994 metais, o jį planavo filmuoti iškart po 1997-aisiais pasirodžiusio „Titaniko“ (angl. „Titanic“), tačiau to meto technologija negalėjo įgyvendinti visų režisieriaus idėjų. Galiausiai 2009 pasirodęs filmas visą kino pasaulį sužavėjo savo neįtikėtinomis technologinėmis naujovėmis ir, surinkęs beveik 3 mlrd. dolerių, tapo pelningiausiu visų laikų filmu. Jame vaidinę aktoriai Samas Worthingtonas, Zoe Saldana ir Sigourney Weaver jau yra pasirašę sutartis sugrįžti į visus filmo tęsinius.

Naujausiais duomenimis, antroji, trečioji ir ketvirtoji „Įsikūnijimo“ dalys pasirodys, atitinkamai, 2017, 2018 ir 2019 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles