Devintas „Žvaigždžių karų“ epizodas bus pradėtas filmuoti jau sausį

Devintas „Žvaigždžių karų“ epizodas bus pradėtas filmuoti jau sausį

Jau tampa tradicija per metus sulaukti bent vienos „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) serijos juostos. Šių metų pabaigoje sulauksime aštuntojo epizodo „Žvaigždžių karai: Paskutinis džedajus“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“), tuo tarpu devintasis, dar tikslaus pavadinimo neturtis epizodas, bus pradėtas filmuoti jau 2018-ųjų sausį ir jo vairininku bus Colinas Trevorrow.

Portalui „The Vanity Fair“ pavyko išsiaiškinti, kad būtent devintajame epizode didžiulį vaidmenį turėjo vaidinti Carrie Fisher personažas. Kaip prisimename, septintame epizode didelį vaidmenį vaidino Hanas Solo, tuo tarpu šiais metais pasirodysiančioje dalyje daugiausia figūruoti turėtų Luke’as Skywalkeris, ir, kaip skelbiama, būtent devintojo metu daugiausia veiksmo turėjo atsisukti į Leia’os pusę.

Ta patvirtina ir „Lucasfilm“ kompanijos prezidentė Katherine Kennedy: „Žinote, kuomet mes baiginėjome filmuoti „Paskutinį Džedajų“ prie manęs priėjo Carrie Fisher ir pasakė, kad būtent ji turi būti devintojo epizodo filmo ašimi. Tai ji argumentavo paprastai – Harrisonas Fordas tokiu buvo septintame, Markas Hamillas aštuntame ir ji nuoširdžiai tikėjo, kad devintasis bus skirtas jai. O svarbiausia – taip išties ir turėjo būti“.

Skelbiama, kad aktorė spėjo nusifilmuoti visose „Paskutiniojo Džedajaus“ filmo scenose ir jos netektis būtent dėl devintojo epizodo yra neišmatuojama žodžiais. Katherine Kennedy su režisieriumi Colinu Trevorrow dabar turi peržvelgti visą juostos scenarijų ir atlikti tinkamus pakeitimus. „Mes gerbiame Carrie Fisher atminimą ir tikrai neplanuojame aktorės „prikelti gyvenimui“, kaip kad tai padarėme filme „Šelmis-1“ su jauna Leia.“

Skelbiama, kad devintasis epizodas didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys 2019-ųjų Gegužės 24-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles