Filmas „Gelbėtojai“: Kelly Rohrbach – naujoji Pamela Anderson?

Karštas ir seksualus serialas „Gelbėtojai“ jau birželio mėnesį sugrįš į kino ekranus. Tiesa, kaip ilgo metro filmas ir pakitusia aktorių sudėtimi. 90-ųjų viduryje kultiniu buvęs serialas vadinamas žiūrimiausiu visų laikų televizijos šou, kuris dešimt metų buvo transliuojamas žiūrovams iš 158 pasaulio šalių. Pagrindinius vaidmenis „Gelbėtojuose“ atlikę aktoriai tapo to laikmečio sekso simboliais, tad ar naujam filmui pavyks pakartoti pirmtako pasiekimus?

Didžiausia naujojo filmo „Gelbėjai“ intriga tapo klausimas – kas juostoje pakeis blondinę raudonu maudymosi kostiumėliu? Juk būtent serialas „Gelbėtojai“ Playboy žvaigždei Pamelai Anderson pramynė kelią į Holivudą, paversdamas ją ne tik garsia aktore, tačiau ir geidžiamiausia pasaulio moterimi.

Naujajame filme sekso simboliu buvusios P. Anderson vietą paplūdimyje užims ilgakojė gražuolė Kelly Rohrbach (pravarde „kojos“!) – buvusi Leonardo DiCaprio mergina bei Sports Illustrated žvaigždė, savo pirmtakei nenusileidžianti nei grožiu, nei tobula figūra. 27-erių modeliui vaidmuo filme „Gelbėtojai“ tapo debiutiniu didžiajame kine, kuriame mergina tvirtina norinti tęsti karjerą. Ar žiūrovai K. Rohrbach priims kaip naująjį sekso simbolį ir užleis jai P. Anderson ilgus metus šildytą vietą, kinuose pamatysime jau visai netrukus.

Birželio 16-ąją Lietuvos kinuose pradedamas rodyti filmas „Gelbėtojai“ žiūrovą nukelia į Ramiojo vandenyno pakrantę. Čia pluša grupelė gelbėtojų, visuomet pasiruošusių išgelbėti bėdon pakliuvusius poilsiautojus. Pagrindinis filmo herojus, patyręs gelbėtojas Mičas (akt. Dwayne Johnson) ir jo kolega Metas (akt. Zac Efron) sužino, jog paplūdimiui gresia išnykimas – finansinių sumetimų vedina didžiulė naftos perdirbimo įmonė ketina čia įkurdinti savo padalinį ir nuniokoti ilgus metus gelbėtojams namais buvusią vietą. Tačiau ar gelbėtojai pajėgūs sustabdyti tokius planus?..

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles