Grožio ir elegancijos triumfas – filmo „Didysis baletas“ premjera!

Grožio ir elegancijos triumfas – filmo „Didysis baletas“ premjera!

Išsiilgusiems klasikinės kultūros ir tikro grožio, siūlome pirmiems pamatyti Valerijaus Todorovskio filmą „Didysis baletas“! Birželio 6 dieną 19 val. Forum Cinemas Vingis vyks iškilminga šio filmo pristatymo premjera su pagrindinio vaidmens atlikėja Margarita Simonova.

Šiuo metu Varšuvos didžiajame teatre šokanti iš Lietuvos kilusi balerina pasidalins įspūdžiais iš filmavimosi su kino legendomis Alisa Freindlich ir Valentina Teličkina, kaip jai sekėsi Maskvoje naujame amplua ir kaip apskritai buvo pakviesta atlikti vieną pagrindinių vaidmenų šio garsaus ir talentingo režisieriaus filme.

Renginyje išvysite ir gyvą jaunųjų būsimųjų baleto artisčių pasirodymą. Nepraleiskite progos pasimėgauti judesio plastikos ir estetikos etalonais gyvai ir kino ekrane! Bilietai į premjerą jau parduodami, tačiau jų pakaks tik greičiausiems ištikimiems baleto gerbėjams!

Filme dvi talentingos dešimtmetės Julija ir Karina svajoja apie profesionalią karjerą prestižinėje baleto mokykloje sostinėje. Sunkios treniruotės, dieta, įtemptas dienos grafikas, nesibaigiančios repeticijos – toks balerinų kelias į profesionalumą. Tačiau pagrindinis vaidmuo baigiamajame pastatyme – tik vienas, didžioji scena – tik viena, ir joje nėra vietos draugystei.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles