Jamie Foxxas atskleidė, kad hitas „Gold Digger“ gimė jo namų studijoje, o 5-erių dukra lydi jį į filmavimus

Jamie Foxxas filmuose yra įkūnijęs arogantišką futbolo žvaigždę, keršto trokštantį vergą ir nusikaltėlį, tačiau šį penktadienį jis į didžiuosius ekranus sugrįžta visai šeimai skirtoje muzikinėje komedijoje „Annie“. Naujojoje juostoje „Oskaro“ laimėtojas vaizduoja paniurėlį verslininką Vilą Steksą, kuris kandidatuoja į miesto merus. Laikinai tapęs padykusios, guvios ir sumanios našlaitės Annie globėju vyras tikisi pagerinti rinkėjų nuomonę ir surinkti kuo daugiau balsų.

Nors vaidinti bejausmį milijonierių J.Foxxui nebuvo lengva – aktorius retai kada būna rimtas – tačiau jo herojus ir jis pats turi šiokių tokių panašumų. Tiek J.Foxxas, tiek jo personažas turėjo įveikti daugybę kliūčių ir sunkiai dirbti tam, kad sulauktų sėkmės. Abiems jiems teko išmokti derinti karjerą ir tėvystę. Nors filme „Annie“ tai atrodo gana paprasta, 47-erių J.Foxxo teigimu, realiame gyvenime jam prireikė laiko, kad išmoktų išlaikyti pusiausvyrą. Pateikiame trumpą dvi dukras su skirtingomis moterimis turinčio ir savo privatumą kruopščiai saugančio aktoriaus interviu portalui Popsugar.com.

Kodėl į savo filmografiją nusprendėtė pridėti dar vieną visai šeimai skirtą filmą?

Mano 5-erių dukra Annalise buvo filmo „Ištrūkęs Džango“ filmavimo aikštelėje, kur matė kaip šaudoma į žmones. Pamaniau, jog reikia pokyčių. Buvo nuostabu, kad ji galėjo ateiti į „Annie“ filmavimus, matyti kaip Quvenzhané Wallis demonstruoja savo amžiui įspūdingą meistriškumą.

Kaip vyko muzikinių „Annie“ numerių filmavimai?

Garsą įrašėme mano studijoje, o vėliau atkeliavę į filmavimo aikštelę jautėmės tarsi filmuotume muzikinį vaizdo klipą. Muzika groja per garsiakalbius, filmuojama kelissyk skirtingu kampu, kitokiame fone, o tuomet vaizdo redaktoriai ir režisieriai atlieka savo magiją.

Namuose turite įrašų studiją?

Turiu. Įdomiausia, kad ją turiu jau ne vienerius metus. Mažai kas žino, tačiau Kanye Westo superhitas „Gold Digger“, kurį įrašant jam šiek tiek talkinau, pasaulio šviesą išvydo būtent šioje studijoje. Tokie šiandien žinomi vardai kaip Ne-Yo ir Flo Rida kelią pradėjo mano studijoje. Vaikis vardu Edas Sheeranas miegojo ant grindų mano namuose šešias savaites, toje studijoje sukūrėme jo albumą. Kai ši studija neša tokią sėkmę, negaliu jos pamiršti.

Kokia jūsų mėgstamiausia daina iš filmo „Annie“?

Greičiausiai legendinė „Tomorrow“ arba „Hard Knock Life“. Buvau su jaunėle dukterimi čiuožykloje ir vaikai vis pribėgdavo sakydamai, kad laukia nesulaukia „Annie“ ir niūniavo šias dainas. Išties nepakartojama būti tokias šiltas emocijas keliančio projekto dalimi.

Kaip ir jūsų herojus Vilas Steksas, turėjote išmokti derinti karjerą ir darbą. Kaip jums pavyksta?

1999-aisiais kalbėjausi su Alu Pacino ir tada klausiau, kaip būdamas tėvas galiu išeiti iš namų filmuotis ir neskaudinti vaikų juos palikdamas namuose. Jis pasakė, kad teisingiau vaikus visuomet pasiimti su savimi. Kai augo mano vyresnėlė dukra Corinne neturėjau daug darbų, tad praleisdavau namuose gana daug laiko. Tačiau mano jaunėlė dabar visur keliauja kartu. Tai nuostabu, nes ji supranta, kodėl turiu išeiti ir ką veikiu. Filmavimo aikštelėje Annalise nutiko daug puikių dalykų – ji susipažino su Quvenzhané. Ji galėjo pamatyti dainininkę Ritą Orą ir padainuoti su ja drauge, įteikė apdovanojimą populiariai atlikėjai Iggy Azalea. Kita vertus, visuomet primenu dukrai, kad toks gyvenimas – privilegija, tenkanti ne visiems. Vieną dieną gali tai turėti, o kitą – viskas bus dingę. Džiaugiuosi, kad mano vaikai, atrodo, tai supranta ir vertina.

Daininga ir linksma istorija visai šeimai apie svajones bei meilės trokštančią padaužą Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, vasario 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles