Jessica Chastain prisijungė prie „Snieguolės ir medžiotojo“ tęsinio

Jessica Chastain prisijungė prie „Snieguolės ir medžiotojo“ tęsinio

Viena iš labiausiai užimtų Holivudo aktorių Jessica Chastain ir toliau nemažina apsukų. Kaip praneša portalas „Deadline“, aktorė prisijungė prie didelės sėkmės sulaukusio 2012 metų filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“) tęsinio „Medžiotojas“ (angl. „The Huntsman“).

„Medžiotojas“ turėtų pasirodyti kitais metais, todėl akivaizdu, kad J. Chastain šiemet ir vėl bus rimtai užimta. Šiuo metu ji filmuojasi naujame ir itin ambicingame Ridley Scotto filme „Marsietis“ (angl. „The Martian“), kuriame vaidina visas būrys pirmo ryškumo žvaigždžių. Šiemet kartu pasirodo ir „Tamsi viršūnė“ (angl. „Crimson Peak“) – meksikiečių režisieriaus Guillermo del Toro siaubo filmas, kuriame J. Chastain įkūnija pagrindinę veikėją.

Kol kas nepranešama, kokia rolė filme „Medžiotojas“ teks žaviajai aktorei. Aišku tiek, kad oficialiai buvo patvirtinti dar kelių aktorių pasirodymai. Kaip buvo spėliota anksčiau, pagrindinę filmo antagonistę įkūnys britų aktorė Emily Blunt. Nykštuką Nioną tęsinyje ir vėl vaidins aktorius Nickas Frostas, nors buvo pasirodę gandų, kad tęsinyje jis ruošiasi nepasirodyti.

Primename, kad 2012 metais pasirodęs filmas „Snieguolė ir medžiotojas“ surinko beveik 400 milijonų dolerių ir „Universal“ studijai atnešė nemažai pelno. Kitais metais pasirodysiančiame tęsinyje tuose pačiuose vaidmenyse vėl pamatysime Chrisą Hemsworthą ir Charlize Theron. Juostą režisuoja už pirmosios dalies vaizdo efektus Oskarui nominuotas Cedricas Nicolas-Troyanas, o scenarijų parašė Frankas Darabontas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mantas / 2015 vasario 25

    Sveiki, gal žinote ar Lietuvoje rodys filmą “Inherent Vice“? Mačiau, kad lyg buvo planuota rodyti balandį, bet dabar jokios informacijos nerandu.

  2. Dario Voitukevez / 2015 vasario 26

    Sveikas, premjera kol kas planuojama balandžio 10 dienai.