N. Blomkampo „Svetimas“ neturės nieko bendro su trečiu ir ketvirtu filmais

N. Blomkampo „Svetimas“ neturės nieko bendro su trečiu ir ketvirtu filmais

Iš Pietų Afrikos Respublikos kilusio režisieriaus Neillo Blomkampo filmas apie „Svetimą“ (angl. „Alien“) bus tiesioginis 1986 metų Jameso Camerono pasakotos istorijos tęsinys. Kino kūrėjas ignoruos trečios ir ketvirtos dalių siužetines linijas, ir visą dėmesį skirs tai istorijai, kurią visi franšizės gerbėjai laiko pačia geriausia. Apie tai režisierius papasakojo duodamas interviu kanalui „Sky“.

„Aš noriu, kad šitas filmas taptu genetiniu „Svetimo“ broliu. Pas mus bus „Svetimas“, „Svetimi“ ir po jo seks šis, būsimas projektas.“ – pasakė jis. Pasak pagrindinio herojaus atlikėjos Sigourney Weaver, naujasis filmas galutinai užbaigs leitenantės Ripli istoriją. „Esu įsitikinusi, jog tikriems franšizės gerbėjams tai labai patiks“ – savo pasisakymą reziumavo ji.

Studija „20th Century Fox“ davė žalią šviesą kol kas vis dar neturinčiam pavadinimo filmui, kuris bus paremtas režisieriaus brėžiniais, eskizais ir jo paties sugalvotu siužetu. Filmas nebus susijęs su šios visatos filmu „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“), kuriame buvo papasakota apie „Svetimo“ ištakas.

Filmavimo grafikas ir tuo labiau premjeros data kol kas nežinomi, tačiau režisierius prasitarė, jog prie projekto prisės po to, kai visame pasaulyje bus pristatytas jo naujausias filmas „Čapis“ (angl. „Chappie“). Prieš tai kino kūrėjas buvo režisavęs gana sėkmingus filmus „9-asis Rajonas“ (angl. „District 9“) ir „Eliziejus“ (angl. „Elysium“).

Paskutinis „Svetimo“ serijos filmas „Svetimas. Prisikėlimas“ (angl. „Alien: Resurrection“) kino ekranuose pasirodė 1997 metais. Juosta tada patyrė komercinį fiasko užsidirbdama tik 165 milijonus doleriu su 75 milijonų biudžetu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles