Nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų…“ nukarūnavo „Redirected“

Pirmąjį 2016-ųjų savaitgalį nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų…“ visoje Lietuvoje startavo su griausmu. Pagal premjerinio savaitgalio pajamas iš pirmosios vietos ji išstūmė net dvejus metus šioje pozicijoje karaliavusią komediją „Redirected / Už Lietuvą!“.

Į filmą „Tarp mūsų, berniukų…“ per tris pirmąsias sausio dienas nupirkta bilietų už 305 231 eurą. Pagal premjerinio savaitgalio pajamas žiūrimiausiu filmu Lietuvos kino istorijoje tapusi komedija aplenkė ne tik Emilio Vėlyvio režisuotą „Redirected / Už Lietuvą!“ (266 916 EUR), bet ir pasaulinį fenomeną „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (305 182 EUR).

„Tai visų laikų geriausias filmo startas Lietuvos istorijoje. Labai daug ir sunkiai dirbome, o toks žiūrovų susidomėjimas – geriausias įvertinimas. Daug dėmesio skyrėme kokybei: filmui sukurti samdėme pačius geriausius, tikrus savo srities profesionalus – aktorius, režisierių, operatorių, kompozitorių ir daugybę kitų žmonių, kurie maksimaliai atsidavė šiam projektui. Todėl ir rezultatai puikūs. Manau, mes kuriame kokybišką žiūrovišką kiną“, – sako vienas iš komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ prodiuserių Mantvidas Žalėnas.

Naujasis filmas – tai jau antras itin sėkmingas „Incognito Films“ komandos darbas. Praėjusių metų pradžioje jie pristatė didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. O „Tarp mūsų, berniukų…“ jau dabar vadinama visų laikų geriausia lietuviška komedija.

„Filmas sugeba prajuokinti bei dėl kokybiškai pritaikytų juokelių pagal mūsų žmonių mentalitetą, tikrų vyriškų pasikalbėjimų ir šaunaus pagrindinių aktorių ketvertuko pasirodymo suteikia galimybę patirti didelį malonumą peržiūros metu. „Tarp mūsų, berniukų…“ – tai išties džiuginantis nacionalinis komedijinio žanro produktas, kuriam drąsiai galima skirti geriausios lietuviškos komedijos titulą“, – iškart po raudonojo kilimo ceremonijos – išankstinės premjeros kviestiniams svečiams rašė kino kritikas, „buvaukine.lt“ autorius Darius Voitukevičius.

Gerų atsiliepimų filmui negaili ir jį jau matę žiūrovai. Rekomendacijomis būtinai pažiūrėti šią komediją jie tiesiog užpildė socialinius tinklus. „Ne tik mes juokėmės, visa salė – o ji buvo pilna.“ „Visada buvau skeptiška lietuviškam kinui, bet čia tai ohoho buvo. Rekomenduoju.“ „Žandus dar dabar skauda po vakar.“ „Juokiausi net ašaros tryško.“ „Nepamenu, kada tiek daug juokiausi filmo metu.“ „Puikiai parinkti aktoriai, labai gražiai nufilmuotas! Žiūrėčiau dar kartą.“ Ir tai tik keli iš kelių tūkstančių atsiliepimų. Beje, kai kurie žiūrovai jau pirmąjį savaitgalį filmą spėjo pamatyti du kartus – tai irgi liudija jų įrašai socialiniuose tinkluose.

Visoje Lietuvoje rodoma komedija „Tarp mūsų, berniukų…“ – tai šmaikšti, subtili ir kartu labai atvira keturių draugų kelionė į Norvegiją. Žvejoti keturi vaikystės draugai išsiruošia kaip reikiant pavargę nuo darbo, šeimų, žmonų ir net meilužių. Tačiau net ir ištrūkę jie niekaip negali pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Linas (vaidina aktorius Kirilas Glušajevas) negali išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane. Dar akimirka – pratrūks ir Gediminas (Leonardas Pobedonoscevas), nuo gausybės darbų ir ne visuomet racionalių klientų pavargęs reklamos agentūros vadovas. „Anksčiau tėvai neleido, dabar žmona“, – atsidūsta ir Vytautas (Mantas Vaitiekūnas), atsakomybės slegiamas plastikos chirurgas. Rodos, tik verslininkui Tomui kiek lengviau (Audrius Bružas), bet ir jis jau maišosi tarp meilužių. Todėl pats metas nuo visko bėgti!

Lietuviškų premjerų TOP 5 pagal pirmojo savaitgalio pajamas:

1. „Tarp mūsų, berniukų…“ 305.231 EUR

2. „Redirected / Už Lietuvą!“ 266.916 EUR

3. „Moterys meluoja geriau. Kristina“ 184.518 EUR

4. „Nepatyręs“ 169.107 EUR

5. „Tadas Blinda. Pradžia“ 147.679 EUR

(Šaltinis: Lietuvos kino centras)

Visų filmų TOP 10 Lietuvoje pagal pirmojo savaitgalio pajamas:

1. „Tarp mūsų, berniukų…“ 305.231 EUR

2. „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ 305.182 EUR

3. „Redirected / Už Lietuvą!“ 266.916 EUR

4. „Moterys meluoja geriau. Kristina“ 184.518 EUR

5. „Simpsonų filmas“ 170.420 EUR

6. „Nepatyręs“ 169.107 EUR

7. „Madagaskaras 2“ 168.136 EUR

8. „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ 164.856 EUR

9. „Pakalikai“ 158.877 EUR

10. „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ 155.892 EUR

(Šaltinis: Lietuvos kino centras)

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ oficialus anonsas: 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles