Galiausiai patvirtintas „Indiana Džounsas 5“

Galiausiai patvirtintas „Indiana Džounsas 5“

Kai kino studija „Disney“ nupirko kitą studiją „Lucasfilm“, visi gerbėjai puolė kalbėti, kad „Disney“ imsis toliau kurti „Žvaigždžių karus“ (angl. „Star Wars“). Kilo net juokeliai apie peliuką Mikį su šviesos kardu. Bet, kaip jau matome, tokios kalbos nebuvo iš piršto laužtos. Ir, nors ir gerokai mažiau, bet vienur ar kitur vis išlysdavo paminėjimai apie milžinišką filmų franšizę, kurią „Disney“ taip pat įgijo – „Indiana Džounsas“ (angl. „Indiana Jones“).

Tiesa, visuomet buvo kalbama ne AR studija imsis „Indianos Džounso“, o KADA pratęs šią istorija. Ir, akivaizdu, kad viskas jau pajudėjo. Kino portalas „Collider“ praneša, kad „Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy patvirtino, jog bus kuriamas „Indiana Džounsas 5“.

Duodama interviu žurnalui „Vanity Fair“ K. Kennedy džiaugėsi dėl būsimo filmo, tačiau įspėjo, jog filmo kūrimas yra dar tik pačiose pradinėse fazėse. „Naujasis filmas šioje kompanijoje tikrai bus kuriamas. Tik dar nežinau, kada. Mes dar net nedirbame prie scenarijaus, tik apkalbame idėjas“, – pasakojo K. Kennedy.

Tikėtina, kad „Indianos Džounso“ filmas į pasaulį atkeliaus dar tikrai negreitai. Greičiausiai studija pirma padirbės su „Žvaigždžių karų“ franšizės prabudinimu, gerai padirbės su naująja būsimąja trilogija ir šalutiniais projektais, o tik tada imsis Indžio. Dar visai neseniai buvo prasisukę gandai, kad Stevenas Spielbergas išreiškė norą režisuoti naująjį filmą, o pagrindinis vaidmuo siūlomas Chrisui Prattui. Šis gandas dar yra toli gražu nuo patvirtinimo, ypač, kai pagrindinis akcentas dabar nurodomas į scenarijaus sukūrimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles