Naujos „Terminatoriaus“ trilogijos planuose – ir L. Hamilton sugrįžimas

Naujos „Terminatoriaus“ trilogijos planuose – ir L. Hamilton sugrįžimas

Terminatorius sugrįžta dar kartą. Antradienį ilgai sklandžiusius gandus patvirtinęs puslapis „Deadline“ atskleidė, kad garsioji franšizė į kino teatrus sugrįš su nauja trilogija. Negana to, prie naujųjų filmo kūrimo prisidės žymioji pirmųjų dviejų dalių komanda: Jamesas Cameronas, Arnoldas Schwarzeneggeris ir Linda Hamilton.

Apie J. Camerono prisidėjimą prie naujų „Terminatoriaus“ filmų buvo kalbama jau kurį laiką: jis atgavo teises į savo paties pradėtą franšizę ir dabar užsiims naujųjų juostų prodiusavimu. A. Schwarzeneggerio sugrįžimas taip pat buvo natūralus, kadangi aktorius yra neabejotinas franšizės veidas.

Tuo tarpu L. Hamilton indėlis yra kiek netikėtas. Po savo pasirodymo pirmuosiuose dviejuose filmuose ji tapo bene žymiausia veiksmo filmų heroje istorijoje, tačiau paskutinį kartą Saros Konor vaidmenį ji įkūnijo 1991 m. pasirodžiusioje antrojoje dalyje, kurią režisavo J. Cameronas. Anot režisieriaus, L. Hamilton sugrįžimas gali paveikti Holivudą, kadangi veiksmo filmuose karaliauja vyresni vyrai, o šešiasdešimtmečių moterų tokiuose filmuose būna itin retai.

Apie naująją trilogiją kol kas žinoma nedaug, nors žadama, kad ji galutinai užbaigs istoriją apie žmonių ir „Skynet“ karą. J. Cameronas, ketinantis prisidėti prie scenarijaus rašymo ir šiuo metu užsiimantis begalinių „Įsikūnijimo“ tęsinių kūrimu, režisieriaus kėdę užleis „Deadpool“ sukūrusiam Timui Milleriui.

Nėra žinių, kada naujoji trilogija gali pasirodyti kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles