Planuojamas „Išeities kodo“ tęsinys

Planuojamas „Išeities kodo“ tęsinys

Kai kurie tęsiniai pasirodo visiškai netikėtai. Atrodytų, Duncano Joneso režisuotas 2011 metų mokslinės fantastikos trileris su Jake‘u Gyllenhaalu – tai visiškai užbaigtas projektas, kurio istorijos pratęsimas neturėtų jokio prasmės. Tačiau juostos prodiuseris Markas Gordonas ir studija „Vendome Pictures“ galvoja kitaip. Jie oficialiai paskelbė, kad ruošiasi kurti antrąją „Išeities kodo“ (angl. „Source Code“) dalį.

2011 metais pasirodęs pirmasis filmas kainavo 32 milijonus dolerių ir sugebėjo užsidirbti 147 milijonus visame pasaulyje. Pagrindiniame vaidmenyje atsidūręs Jake‘as Gyllenhaalas vaidino karį Kolterį Styvensą, kuris visą laiką atsidurdavo traukinio avarijoje žuvusio nepažįstamo vyro kūne. Styvensas turėjo vieną užduotį – surasti, kas atsakingas už teroristinį išpuolį. Tam Kolteris turi tik aštuonias minutes. Pasibaigus šiam laikui traukinys sprogsta.

Tęsinį režisuos Anna Foerster, filmų „Anonimas“ (angl. „Anonymuous“) ir „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“) operatorė bei kai kurių serialų „Neužmirštama“ (angl. „Unforgettable”) ir „Svetimšalė“ (angl. „Outlander“) epizodų režisierė. „Išeities kodas 2“ jai bus pirmas rimtas režisūrinis išbandymas pilnametražiame kine.

Iš originalaus filmo į tęsinį grįžta tik scenaristas Benas Ripley‘is, jau greitu metu pradėsiantis rašyti scenarijų naujam filmui. Prie jo dar prisijungs ir pirmtako kūrėjas režisierius Duncanas Jones‘as, atliksiantis prodiuserio pareigas. Koks bus aktorių kolektyvas ir kada pasirodys naujas filmas, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles