Carrie Fisher baigė filmuotis VIII „Žvaigždžių karų“ epizode

Carrie Fisher baigė filmuotis VIII „Žvaigždžių karų“ epizode

Aktorės Carrie Fisher mirtis antradienį paliko daug klausimų dėl jos dalyvavimo įvairiuose kino ir televizijos projektuose, rašo „Variety“ ir „Fortune“. Didžiausią susidomėjimą kelia jos dalyvavimas VIII „Žvaigždžių karų“ epizode.

Aštuntasis kosminės sagos filmas, kuriame C. Fisher įkūnijo ikona tapusią veikėją Lėją Organą, baigtas filmuoti šių metų liepos mėnesį, tad aktorė prieš mirtį spėjo baigti darbus su šia dalimi. Visgi, neoficialiai kalbama, kad aktorė turėjo vaidinti svarbų vaidmenį ir devintajame epizode. Neabejotina, kad Carrie Fisher mirtis pakeis „Žvaigždžių karų“ istorijos kryptį ir, galbūt, teks perfilmuoti ir pakoreguoti kai kurias VIII epizodo scenas.

„Disney“ kompanijos atstovai antradienį atsisakė komentuoti ar Carrie Fisher turėjo vaidinti devintajame filmų serijos epizode, kuris turėtų pasirodyti 2019 metais.

Tačiau kalbas apie planuotą aktorės įtraukimą į devintąjį epizodą turėjo patvirtinti 2016 metų sausį duotas šio filmo režisieriaus Colino Trevorrowo interviu. Jame kino kūrėjas teigė, kad yra be galo sujaudintas galimybe pasakoti istoriją su tokiais veikėjais kaip Lėja ir jos brolis Lukas Skaivokeris.  „Jie yra simboliai, tačiau taip pat jie yra žmonės, kurie patyrė milžinišką netektį ir yra svarbūs visų filmų istorijos krypčiai“, – šių metų pradžioje kalbėjo IX epizodo režisierius C. Trevorrowas.

Aktorė Carrie Fisher mirė antradienį sulaukusi 60 metų. Praėjusią savaitę moteris patyrė širdies smūgį, po kurio taip ir neatsigavo.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles