Pradedamas kurti filmas apie Charlie Chaplin’ą

Pradedamas kurti filmas apie Charlie Chaplin’ą

Genialus, sėkmingas, novatoriškas, paslaptingas, prieštaringas, pakeitęs pasaulį – taip dažnai apibūdinamas Charlie Chaplin’as. O koks buvo aktoriaus gyvenimas už didžiojo ekrano? Dokumentinis vaidybinis filmas apie vieną žymiausių ir įtakingiausių visų laikų kino įžymybių – Charlie Chaplin’ą jau keliauja į „Marché du Film“ (liet. „Filmų mugė“). „Marché du Film“ – viena garsiausių kino mugių pasaulyje, kasmet vykstanti kartu su Kanų kino festivaliu.

Naujame dokumentiniame filme bus pasakojama Chaplin’o istorija: nuo vargšo iki turtuolio. Kino juostai plauojama suteikti pavadinimą – „Chaplin’as“. Projektą finansuoja kompanija Showtime, Britų filmų institutas ir televizija „Film4“. Filmą kuria BAFTA nominuoti  Peter’is Middleton’as ir James’as Spinney’s, bus panaudota medžiaga iš Britų filmų instituto archyvų bei Chaplin’o pasaulio (angl. Chaplin’s World) muziejaus Šveicarijoje.  Kaip rašo Variety.com, kūrėjams suteikta galimybė pamatyti asmeninius nebyliojo kino žvaigždės archyvus, kuriuose galima aptikti dar niekur neviešintos medžiagos bei garso įrašų. „Jaučiamės neapsakomai dėkingi, jog Chaplin’o šeima įsileido mus į savo archyvus tam, kad surastume naujų detalių apie vienos dvidešimto amžiaus ikonų gyvenimą ir darbą. Pats aktorius savo gyvenimą apibūdino kaip pasaką. Joje nagrinėjamos nelygybės, galios, šlovės ir meno temos šiandien ypač reikšmingos“, – kalba P. Middleton’as ir J. Spinney’s.

Anot kūrėjų, bus parodytas tikrasis Chaplin’as – asmuo, suformavęs ankstyvąjį kiną ir savo laiku tapęs garsiausiu žmogumi pasaulyje. Filmas pasakos apie skurdžią žvaigždės vaikystę Londone, kelią iki kino aušros šviesų nutviekstame Holivude, galiausiai, apie paties aktoriaus pasirinktą tremtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles