Paskelbtas Oskarų apdovanojimų grimo kategorijos trumpasis sąrašas

Paskelbtas Oskarų apdovanojimų grimo kategorijos trumpasis sąrašas

Artėjant JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimams į viešumą paleidžiama vis daugiau informacijos apie kiekvieną kategoriją, iš kurios bus renkami prestižinių auksinių Oskaro statulėlių nugalėtojai. Naujausios žinios pasiekė apie kategoriją už geriausią grimą iš šukuosenas.

Jau dabar skelbiami trumpieji sąrašai nėra galutiniai, mat pagrindines nominacijas (išskyrus geriausio filmo) dažniausiai sudaro iki penkių nominantų. Į geriausio grimo ir šukuosenos kategorijos trumpąjį sąrašą pateko septyni filmai. Kad ir kaip būtų keista, sąraše nematyti kino studijos „Disney“ naujausio miuziklo „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“) ir „Hobito: Penkių armijų mūšio“ (angl. „The Hobbit: Battle of the Five Armies“). Reiktų tik pastebėti, kad pernai „Hobitas: Smogo dykynė“ (angl. „The Hobbit: The Desolation of Smaug“) taip pat nepateko į šią kategoriją.

Šių metų Oskarų ceremonijos geriausio grimo ir šukuosenos trumpasis sąrašas atrodo taip:

·„Nuostabusis Žmogus-voras 2“ (angl. „The Amazing Spider-Man 2)

·„Lapių medžiotojas“ (angl. „Foxcatcher“)

·„Viešbutis „Didysis Budapeštas““ (angl. „The Grand Budapest Hotel“)

·„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“)

·„Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“)

·„Nojaus laivas“ (angl. „Noah“)

·„Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“)

Pretendentai į pagrindines nominacijas išties labai stiprūs, tačiau ką jau dabar galima pasakyti ir kuo galima būti tikrais – nominuotais tikrai bus „Galaktikos sergėtojai“ ir „Lapių medžiotojas“. Pirmajame grimas atrodė ypatingai geras, o antrojoje juostoje nors ir labai paprastu grimu buvo pasiekti milžiniški aktorių pasikeitimų rezultatai. Į sąrašą greičiausiai pateks ir „Piktadarės istorija“ su „Viešbutis „Didysis Budapeštas““. Paskutiniuoju pretendentu galima būtų laikyti „Visko teoriją“. Dėl ypatingai kritiškų atsiliepimų „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ greičiausiai nebus nominuotas šiai kategorijai.

Prestižinė Oskarų įteikimo ceremonija vyks Los Andžele, vasario 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles