„Mirties Namų“ tęsinys sėkmingai baigia filmavimus

„Mirties Namų“ tęsinys sėkmingai baigia filmavimus

Kad ir kiek milijonų studijos išleidžia papildomiems saugumo reikalavimams, didelio biudžeto filmų produkcija nepaliaujamai gaišina virusas. Dar šiandien naujausias „Juros Periodo Pasaulio“ (angl. „Jurassic World: Dominion“) projektas buvo sustabdytas dviems savaitėms, kai keletas komandos narių gavo teigiamus testo rezultatus. Kur kas geriau šią situaciją sekasi apeiti mažesnio biudžeto projektams. Vienas iš jų – prieš kelis metus sėkmingai pasirodžiusio siaubo filmo „Mirties Namai“ (angl. „Don‘t Breathe“) tęsinys.

Nors pirmasis filmas ir surinko padorius įvertinimus bei pelną, kaip dauguma paprastų siaubo filmų jis gan greitai buvo pamirštas, todėl tęsinys, nors ir netikėtas, nebuvo sutiktas su labai dideliu entuziazmu. Vis dėlto, pagrindinis abiejų filmų aktorius Stephenas Langas patvirtino, kad kūrybinė komanda nešvaistė laiko – Belgrade vykęs projektas praėjo sklandžiai ir filmavimai tęsiniui jau yra baigti.

Pirmojo filmo režisierius negrįžo prie tęsinio ir šį darbą patikėjo jo rašytojui Rodo Sayaguesui, kuris padalino daugiau tęsinio detalių, kuris vyks po kelerių metų pertraukos. Stephenas Langas vėl sugrįš kaip Aklasis Žmogus. Buvęs „Mirties Namų“ antagonistas dabar taps pagrindiniu veikėju, izoliuotoje vietovėje auginantis iš gaisro išgelbėtą mergaitę, kurią jis turės išvaduoti nuo pagrobėjų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles