„Sostų žaidimas“ nustatė naują rekordą

„Sostų žaidimas“ nustatė naują rekordą

Finalinis penktojo fantastinio nuotykių serialo „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“) sezono epizodas, birželio 14 dieną nustatė naują rekordą. Pilną dramatinių įvykių ir netikėtų mirčių dešimtoji ir finalinė serija „Motinos gailestingumas“ (angl. „Mother‘s Mercy“) prie televizorių ekranų pritraukė 8,1 mln. žiūrovų. Apie tai praneša kino portalas „Deadline“.

Anksčiau rekordas buvo užfiksuotas penktojo „Sostų žaidimo“ sezono pradžioje. Tada pirmąją „Ateities karai“ (angl. „The Wars to Come“) seriją, kuri pasirodė balandžio 12 dieną, pasižiūrėjo 7,99 mln. žmonių.

Jeigu lyginti su ankstesniu sezonu, tai žiūrimumas pakilo 14 procentų. Dabar, finalinė penktojo sezono serija tapo pačiu populiariausiu viso serialo epizodu, pastatyto pagal amerikiečių rašytojo George‘o R.R. Martino „Ledo ir ugnies giesmė“ (angl. „A Song of Ice and Fire“) knygų ciklo motyvą.

Primename, jog kanalas „HBO“ praeitų metų balandį pranešė apie serialo pratęsimą dar dviem sezonams. Šeštasis sezonas, kurio premjera numatyta kitų metų pavasarį, iš dalies bus filmuojamas Ispanijoje. Sklinda gandai, kad kanalas „HBO“ neapsiribos šešiais sezonais, ir išleis dar mažų mažiausiai du sezonus.

Nežiūrint į tai, kad 2015-2016 m. apdovanojimų sezonas tik prasidėjo, „Sostų žaidimas“ jau sugebėjo tapti „Golden Trailer Awards“ laureatu ir pelnyti apdovanojimą už geriausią serialo anonsą. Apdovanojimų ceremonija įvyko šių metų gegužės mėnesį. Serialo penktąjį sezoną taip pat puikiai vertina ir kino kritikai su užsienio žurnalistais, todėl nėra abejonių, jog serialas pelnys dar ne vieną svarbų apdovanojimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles