„Penkiasdešimt juodų atspalvių“ anonse – blogiausio šių metų filmo parodija

Blogų filmų parodijų ir tiesiog blogų filmų specialistas Marlonas Wayansas ir toliau stengiasi vaikytis madų bei parodijuoti populiariausius filmus. Šįkart jo taikiklyje atsidūrė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) – vakar pasirodė pirmasis filmo parodijos „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Black“) anonsas.

Nedaug fantazijos turintis ir šiuo aspektu nuo parodijuojamo filmo per daug neatsiliekantis projektas taip pat pasakos apie turtingą verslininką, sudarantį keistą sutartį su jauna mergina. Pagrindinis skirtumas nuo originalo – visi pagrindiniai veikėjai yra juodaodžiai, ką dviejų minučių anonsas jums pabrėš penkis kartus.

M. Wayansas išgarsėjo kaip visai gero parodijų filmo „Pats baisiausias filmas“ (angl. „Scary Movie“) kūrėjas, o tarp vėlesnių jo projektų buvo tokios juostos kaip „Mažasis vyras“ (angl. „Little Man“) ir „Šokių filmas“ (angl. „Dance Flick“). Jeigu apie juos nesate girdėję, tai apie M. Wayanso įprotį parodijuoti tik tai, kas yra populiaru duotuoju momentu, pasako tikrai daug.

M. Wayansas yra atsakingas ir už „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ scenarijų. Be jo filme taip pat vaidins Kali Hawk, Jane Seymour, Fredas Willardas, Mike‘as Eppsas ir kiti. Filmo režisierius – Michaelas Tiddesas.

Tapti dar blogesniu filmu nei originalas „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ bandys jau 2016 metų sausio 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles