Norvegų režisierius kurs „Kapų plėšikės Laros Kroft“ perdirbinį

Norvegų režisierius kurs „Kapų plėšikės Laros Kroft“ perdirbinį

Eiliniu bereikalingai perdirbamu filmu tapusi juosta „Kapų plėšikė Lara Kroft“ (angl. „Lara Croft: Tomb Raider“) po ilgų paieškų rado savo režisierių. Juo taps norvegas Roaras Uthaugas.

Menkai žinomas režisierius kol kas tarptautinėje rinkoje yra pasižymėjęs vos vienu projektu – šiais metais pasirodžiusia „Banga“ (norv. „Bølgen“). Ambicingame ir norvegams nebūdingame filme pasakojama apie Norvegijai grasinantį galingą cunamį, todėl nenuostabu, jog R. Uthaugas buvo pasirinktas režisuoti veiksmo filmą.

„Laros Kroft“ perdirbinio detalės kol kas yra slepiamos, tačiau labiau tikėtina, kad filmo siužetas dar nėra sugalvotas. Mažai žinoma scenaristė Geneva Roberston-Dworet, šiuo metu dirbanti prie penktosios „Transformerių“ dalies, turėtų rašyti filmo scenarijų. Spėjama, kad jis pasakos apie pirmąją Laros Kroft misiją.

Lara Kroft 1996 metais išgarsėjo kaip kompiuterinių žaidimų herojė. Moteriška Indianos Džounso versija vadinama herojė yra archeologė, keliaujanti po pasaulį ir sprendžianti senovines paslaptis.

Veikėja didžiausią populiarumą pasiekė tuomet, kai ją 2001 metais filme „Kapų plėšikė Lara Kroft“ įkūnijo aktorė Angelina Jolie. Finansinės sėkmės susilaukęs filmas nepradėjo sėkmingos franšizės, kadangi jo 2003-ųjų metų tęsinys nepateisino lūkesčių ir bet kokie planai kurti naujus filmus buvo apleisti.

Pastaraisiais metais apie galimą franšizės perkūrimą buvo kalbama itin dažnai, o tarp pagrindinių žymiąją heroję galinčių įkūnyti aktorių yra įvardijamos ryškiausios žvaigždės, tokios kaip Olivia Wilde, todėl „MGM“ studija į naująjį filmą žiūri ganėtinai rimtai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles