„Gambitas“ pagaliau surado savo režisierių

„Gambitas“ pagaliau surado savo režisierių

Filmai apie superherojus įprastai yra itin trokštami, greitai pritraukiantys talentingiausius kino aktorius ir kūrėjus. „Gambitas“ (angl. „Gambit“) paneigė šį stereotipą, likus vos mėnesiams iki filmavimo pradžios vis dar neturėjęs režisieriaus. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad tik dabar buvo surastas juostos kūrėjas – juo taps Dougas Limanas.

Iš pradžių „Gambito“ režisieriumi turėjo tapti Rupertas Wyattas, išgarsėjęs su filmu „Beždžionių planetos sukilimas“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“). Visgi rugsėjį jis pasitraukė iš projekto, kurį turėjo prodiusuoti kartu su savo geru pažįstamu Channingu Tatumu, ir filmo likimas pakibo ant plauko.

Su D. Limano įsijungimu, filmavimas, turėjęs prasidėti šį rudenį, turėtų startuoti itin greitai. Režisierius pastaruoju metu yra geriausiai žinomas kaip filmo „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) kūrėjas. Jis anksčiau režisavo tokias juostas kaip „Bornas: sunaikinta tapatybė“ (angl. „The Bourne Identity“) ir „Ponas ir ponia Smitai“ (angl. „Mr. and Mrs. Smith“), todėl prie didelio biudžeto filmų jis yra pripratęs.

„Gambitas“ taps vienu iš „Iksmenų“ franšizės šalutinių projektų. Pagrindinis filmo herojus – kinetinę energiją galintis kontroliuoti superherojus, komiksų gerbėjus ne vienerius metus žavintis savo kortų triukais. Juostoje žymųjį herojų vaidins filmą vis dar prodiusuojantis C. Tatumas. Gambitą filme „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (angl. „X-Men Origins: Wolverine“) jau įkūnijo aktorius Tayloras Kitschas, tačiau „20th Century Fox“ studijai patiktų, kad jūs apie tą filmą nekalbėtumėte.

Anksčiau 2016 metų rudenį turėjęs pasirodyti „Gambitas“ dabar oficialios premjeros datos neturi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles