„Beždžionių planetos sukilimo“ režisierius kurs „Gambitą“

„Beždžionių planetos sukilimo“ režisierius kurs „Gambitą“

Jau kurį laiką planuojamas filmas „Gambitas“ (angl. „Gambit“), pasakojantis apie žymų komiksų herojų, surado savo režisierių. Juo, pasak leidinio „Entertainment Weekly“, tapo anglas Rupertas Wyattas.

Režisierius žiūrovams geriausiai yra pažįstamas kaip 2011 metų filmo „Beždžionių planetos sukilimas“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“) kūrėjas. Legendinės franšizės atgaivinimas susilaukė daugybės kritikų liaupsių ir anksčiau nežinomą režisierių pristatė Holivudui kaip potencialų brangiųjų filmų kūrėją.

Iki tol jis buvo sukūręs nedidelio biudžeto, bet daugelio žvaigždžių prikimštą ir teigiamų kritikų atsiliepimų sulaukusį filmą „Bėglys“ (angl. „The Escapist“). 2014 metais jis pristatė savo trečiąjį filmą „Lošėjas“ (angl. „The Gambler“), kuriame vaidino aktorius Markas Wahlbergas.

Žinant R. Wyatto praeitį, galima spėti, kad jis susitvarkys su „Gambito“ režisavimu. Prie filmo jau prieš kurį laiką prisijungė pagrindinį veikėją įkūnysiantis aktorius Channingas Tatumas.

Gambitas yra vienas garsesniųjų „Marvel“ komiksų herojų. Geriausiai žinomas iš komiksų apie Iksmenus, Gambitas turi galią įkrauti daiktus tokia energija, kad bet ką gali paversti sprogstamuoju užtaisu. Komiksuose jis yra pažįstamas dėl savo pomėgio žaisti ir sprogdinti kortas.

„20th Century Fox“ kuriamoje „Iksmenų“ kino franšizėje Gambitą jau įkūnijo aktorius Tayloras Kitschas. Jis pasirodė 2009 metų filme „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (angl. „X-Men Origins: Wolverine“), tačiau pats filmas buvo sutiktas itin nepalankiai, todėl iš naujo pristatyti veikėją su nauju jį įkūnijančiu aktoriumi studijai nėra didelė problema.

„Gambitas“ kino teatruose turėtų pasirodyti 2016 metų spalio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles