Angelina Jolie gali pasirodyti filme „Žmogžudystė Rytų eksprese“

Angelina Jolie gali pasirodyti filme „Žmogžudystė Rytų eksprese“

Savo aktorinius sugebėjimus vis rečiau rodanti Angelina Jolie gali sugrįžti į kiną su įsimintinu vaidmeniu. Kaip paskelbė „The Daily Mail“, aktorė gali pasirodyti naujausioje filmo „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“) versijoje.

Kaip jau buvo pranešta prieš kurį laiką, Kennethas Branagh taps ne tik juostos režisieriumi, tačiau ir įkūnys žymųjį Erkiulį Puaro. Pagal to paties pavadinimo 1934 m. parašytą Agatha Christie romaną kuriamo filmo scenarijų rašo Michaelas Greenas, kartu parašęs ir daugelio laukiamą filmą „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2“ (angl. „Blade Runner 2“).

Pastaraisiais metais buvo mažai progų pamatyti A. Jolie didžiuosiuose ekranuose. Nors aktorė šiemet įgarsino veikėją animaciniame filme „Kung Fu Panda 3“, pernai ji pasirodė tik filme „Prie jūros“ (angl. „By the Sea“), kurį pati ir režisavo. Užpernai ji pademonstravo savo režisūrinius talentus pristatydama filmą „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“).

Primename, kad „Žmogžudystė Rytų eksprese“ yra vienas žymiausių A. Christie romanų. Jame detektyvas Puaro turi išspręsti klausimą, kas įvykdė žmogžudystę žymiajame traukinyje.

Tai nebus pirmasis kartas, kai romanas bus perkeltas į didžiuosius ekranus. 1974 metais pasirodęs Sydney Lumet filmus susilaukė didžiulio pasisekimo sukvietęs tokias žvaigždes kaip Albertas Finney, Lauren Bacall, Ingrid Bergman, Seanas Connery ir kitus.

A. Jolie pasirodymas filme, tiesa, dar nėra užtikrintas – „The Daily Mail“ garsėja galiausiai nepasitvirtinančių gandų viešinimu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles