Kitas Haringtonas pasirodys naujausiame „Call of Duty“ žaidime

Kitas Haringtonas pasirodys naujausiame „Call of Duty“ žaidime

Kitas Haringtonas keliasi į kitą daugybę fanų turinčią franšizę. Kaip praneša leidinys „Entertainment Weekly“, aktorius pasirodys naujausiame „Call of Duty“ žaidime „Call of Duty: Infinite Warfare“.

Tai bus neįprasta rolė K. Haringtonui ne tik dėl to, kad jis vaidins kompiuteriniame žaidime, bet ir todėl, kad jis įkūnys pagrindinį žaidimo antagonistą.

Aktorius yra įpratęs vaidinti herojiškus vaidmenis. Seriale „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“) jis įkūnija vieną pagrindinių ir svarbiausių veikėjų. Filme „Pompėja“ (angl. „Pompeii“) jis taip pat vaidino pagrindinį herojų.

K. Harringtonas savo scenas žaidime suvaidins pasitelkęs motion-capture technologiją, naudojamą tokiuose naujausias technologijas taikančiuose filmuose kaip „Beždžionių planetos aušra“ ar „Žvaigždžių karai: galia nubunda“. Aktoriaus scenas žaidime režisuos ne kas kitas kaip žymusis veiksmo filmų režisierius Guy Ritchie, jau sukūręs trumpametražį vaidybinį „Call of Duty“ anonsą.

„Call of Duty“ franšizė jau ne pirmą kartą į pagalbą pasikviečia pirmo ryškumo Holivudo ar televizijos žvaigždes. Žymiausia jų – „Call of Duty: Advanced Warfare“ pasirodęs Kevinas Spacey.

Neįtikėtinos sėkmės susilaukusi „Call of Duty“ žaidimų franšizė ir toliau nesiruošia stabdyti. Praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusi naujausia žaidimo dalis „Call of Duty: Black Ops III“ per pirmąsias tris pardavimo dienas surinko daugiau nei 550 mln. dolerių. Iš viso „Activision“ kuriamas žaidimas per trylika dalių uždirbo apie 10 mlrd. dolerių.

„Call of Duty: Infinite Warfare“ rinkoje pasirodys šių metų lapkričio 4 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles