„Keleiviai“ gavo žalią šviesą

„Keleiviai“ gavo žalią šviesą

Po stulbinančio „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) filmo starto, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Chrisas Prattas, studija „Sony“ visgi nusprendė duoti žalią šviesą fantastiniam filmui „Keleiviai“ (angl. „Passengers“).

Būdamas ant bangos, Chrisas Prattas vis labiau traukia didžiausių Holivudo studijų dėmesį, todėl nenuostabu, jog ne geriausius laikus išgyvenanti „Sony“ bando prisijaukinti šį aktorių. Studijos vadovas Tomas Rotmanas prieš kelis mėnesius dvejojo dėl projekto ateities, tačiau praėjęs savaitgalis išsklaidė visas jo abejones.

Kaip buvo kalbama anksčiau, Chrisas Prattas už savo pasirodymą gaus ne 10 mln. dolerių honorarą, o visus 12. Tuo tarpu moteriško vaidmens atlikėja Jennifer Lawrence tenkinsis 20 milijonų ir jeigu filmas taps labai sėkmingu – papildomais procentais iš bendro uždarbio. Ironiška, tačiau Chriso vaidmuo yra ne tik didesnis, bet ir svarbesnis.

Juostos biudžetas buvo sumažintas nuo 150 iki 120 milijonų mokesčių lengvatų dėka. Filmo režisieriumi paskirtas Mortenas Tyldumas, kuris praeitais metais jau pasižymėjo Oskariniu „Vaizduotės žaidimu“ (angl. „The Imitation Game“), atnešusiu jam Kino meno ir mokslo akademijos nominaciją už geriausią režisūrą.

„Keleiviai“ pasakos apie kosminį laivą, kuris su tūkstančiais keleivių keliaus į tolimą planetą pradėti naujo gyvenimo. 90 metų anksčiau per klaidą iš dirbtinio miego pabundantis keleivis nusprendžia kartu prabudinti ir šalia jo esančią moterį, taip pradėdamas įsimintiną meilės istoriją.

Projektas buvo pradėtas vystyti dar 2010 metais studijos „Weinstein Company“ su „Focus Features“, o pagrindiniuose vaidmenyse turėjo atsidurti Kianu Reevesas ir Rachel McAdams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles