Rusų superagentu filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ tapęs Armie Hammeris filmavimų metu pelkėje nuskandino motociklą

Stilingame naujajame Guy Ritchie nuotykių ir veiksmo filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) žiūrovai išvys visus gero filmo apie superagentus ir pasaulio gelbėjimą elementus – seksualias ir fatališkas moteris, bebaimius vyrus, nenuspėjamą klastą ir mirtinus pavojus. Istorijos centre atsidurs dėl ypatingos misijos bendradarbiauti priversti skirtingų stovyklų atstovai – elitinis Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) agentas Napoleonas Solo (akt. Henry Cavillas) ir jo sovietinis atitikmuo, kolega iš KGB Ilja Kuriakinas (akt. Armie Hammeris).

Britų aktorių H.Cavillą gerbėjai pažįsta kaip Supermeną iš filmo „Žmogus iš plieno“, o štai jo porininku tapęs aukštaūgis A.Hammeris – palyginti naujas vardas geidžiamiausių Holivudo vyrų sąrašuose. Filmuose „Socialinis tinklalapis“, „Vienišas klajūnas“ ir „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“ matytas 28-erių amerikietis būtent su naujuoju filmu „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ ketina sulaukti didžiojo karjeros proveržio.

Iš pirmojo žvilgsnio A.Hammeris ir H.Cavillas naujojoje juostoje atrodo it veidrodinis vienas kito atspindys. Tiesa, rusas vaizduojamas šviesesnių plaukų ir kalba su juntamu rusišku akcentu. „Kai man pasakė, kad turėsiu pamėgdžioti rusišką akcentą, pasakiau, kad pamėginsiu. Kaip man pavyko, žiūrovai galės įvertinti patys. Iki tol nebuvau girdėjęs apie serialą „The Man from U.N.C.L.E.“. Gavęs rolę peržiūrėjau visas serijas. Jis išties labai geras! Nuostabu būti dalimi projekto, turinčio istoriją. Ir tuo pačiu tai visiškai naujas, šmaikštus pasakojimo puslapis“, – portalui „Global News“ sakė A.Hammeris.

Nors vaidmuo filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ neabejotinai padidins A.Hammerio gerbėjų moterų gretas, dailiosios lyties atstovėms viltis aktoriaus dėmesio nederėtų. Jaunas vyras nuo 2010-ųjų yra vedęs televizijos žurnalistę Elizabeth Chambers, o pernai gruodį jiedu susilaukė dukters Harper. Tačiau, žinoma, vaizdelių paganyti akis naujajame G.Ritchie filme bus sočiai. A.Hammeris parodys įspūdingų triukų su motociklu. Tiesa, per filmavimus transporto priemonė kiek nukentėjo – aktorius įsismarkavęs nesuvaldė motociklo ir nuskandino šį pelkėje. „Niekas nesusižeidė, nieko blogo nenutiko, tik sugaišome daug laiko traukdami motociklą iš vandens“, – „E! Online“ pasakojo jis.

Šaltojo karo metais vykstančias tarptautinių nusikaltėlių paieškas naujajame kino hitų „Šerlokas Holmsas“, „Vagišiai“ bei „Lok, Stok arba Šauk“ kūrėjo G.Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 14 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles