„Trys vyrai ir kūdikis“ bus perkurtas su Zacu Efronu

„Trys vyrai ir kūdikis“ bus perkurtas su Zacu Efronu

Panašu, kad studija „Disney“, o jei tiksliau – jos internetinė transliavimo platforma Disney+, žengia didžiausio konkurento „Netflix“ pėdomis ir gana smarkiai juda originalaus turinio kūrimo link. Na, neaišku, kiek tas turinys originalus, tačiau bent jau dar nematyto. Neįtraukiant į aibę tų filmų, kurie iškart po ar net nepasiekę kino teatrų pasirodo platformoje. Dabar buvo paskelbta, jog Disney+ kurs jau kultine šeimos komedija tapusio „Trys vyrai ir kūdikis“ (angl. Three Men and a Baby) perdirbinį, o pagrindinį vaidmenį atliks Zacas Efronas.

Filmas bus kuriamas pagal 1987 metais pasirodžiusį filmą, o Z. Efronas, kuris jau pasirašė sutartį vaidinti filme, atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Tiesa, kol kas neskelbiama, kurį. Devintojo dešimtmečio komedijoje pagrindinius vaidmenis atliko Tomas Selleckas, Steve’as Guttenbergas ir Tedas Dansonas. Filmas bus rodomas tik Disney+“ platformoje ir kino teatruose nepasirodys.

Kol kas taip pat neskelbiama, kas režisuos filmą. Kiek žinoma, filmo prodiuseriu tapo Gordonas Grey’us, anksčiau dirbęs su Beno Afflecko filmu „Kelias atgal“ (angl. The Way Back). Scenarijų filmui parašė Willas Reichelas, bet kol kas neaišku, ar labai jis skirsis nuo originaliojo filmo. Tiesa, verta paminėti, kad 1987 metų filmas taip pat nebuvo originalus. Tai buvo prancūzų filmo „Trys vyrai ir lopšys“ (pranc. „Trois hommes et un couffin“, 1985 m.) adaptacija.

Kada pasirodys šis perdirbinys ar daugiau detalių apie projektą taip pat dar nėra žinoma. Kol kas aišku tik tiek, kad tai bus vienas iš didžiųjų projektų, kuriais „Disney+“ bando konkuruoti su „Netflix“. Kartu studija dabar kuria animacinį „Robiną Hudą“ (angl.  „Robin Hood“) bei planuoja perkurti „Vienas namuose“ (angl. Home Alone“) seriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles