Hugh Jackmanas: „Ernį vaidinčiau iki pat mirties“

Hugh Jackmanas: „Ernį vaidinčiau iki pat mirties“

Prieš naujausio režisieriaus Neillo Blompkampo filmo „Čapis“ (angl. „Chappie“) pasirodymą vieną pagrindinių vaidmenų atliekantis Hugh Jackmanas davė interviu žurnalui „Cigar Aficionado“. Aktorius pasakojo, kad visais įmanomais būdais savo gyvenime vengia žodžio „ne“ ir visada bando atsakyti teigiamai.

„Aš stengiuos atsakyt teigiamai į visus man gyvenimo pakišamus pasiūlymus. Po paprastų filmų vaidinau miuzikluose. Ir jei paklaustumėt, kokiam miuzikle dabar norėčiau nusifilmuot, jų yra tikrai daug, tad net nežinau“, – teigė aktorius.

Aktorius pasakojo, kad su kiekvienu vaidmeniu stengiasi pasirodyti kaip įmanoma geriau, visose įmanomose srityse. Ypatingai, jei kalba ir darbas pakrypsta prie jau kultinio tapusio H. Jackmano personažo Ernio. „Visada noriu būti geresnės formos, nei pasirodžiau ankstesniame filme. Nepripažįstu sąstingio. Žmonės sako, kad bando pasiekti Status Quo, bet aš tikiu, kad natūralus gyvenimo ciklas yra arba būti kaskart geresniu ir evoliucionuoti, arba imti degraduoti. Kaskart vaidindamas Ernį stengiuosi būti tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tiek emociškai stipresnis“, – pasakojo H. Jackmanas.

Aktorius teigė, kad didelį pospyrį tolesniam Ernio vaidmens įkūnijimui aktoriui suteikė būtent Michaelas Keatonas filme „Žmogus-paukštis“. „Vos pažiūrėjęs filmą pasakiau žmonai, kad viso šio filmo [Žmogus-paukštis] moralas man yra, kad niekada neturiu liautis vaidinti Ernio. Turiu rasti būdą, kaip jį vaidinti iki pat mirties. Suprantu, kad galiausiai ateis metas ir mane pakeis kitas aktorius, bet mane tai tik nudžiugins, nes tai reikš, kaid vaidmuo tapo ikoniniu.“

Nors H. Jackmanas ir neturės nuoskaudos, jei kažkas kitas užims jo rolę, žinome, kad yra vienas aktorius, kuris labai prieštarautų tokiam pasirinkimui ir tai yra Deadpoolo atlikėjas Ryanas Reynoldsas.

H. Jackmanas jau greitai pasirodys mūsų kino teatruose filme „Čapis“, kovo 6 d. Taip pat jį galėsime išvysti šiais metais pasirodančioje istorijos apie Piterį Peną ekranizacijoje „Penas“ (angl. „Pan“). Ankstesni H. Jackmano pasirodymai tikrai buvo sėkmingi. Pastarasis filmas, kuriame jis įkūnijo Ernį „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of the Future Past“) uždirbo 758 milijonus dolerių. Aktorius taip pat sugrįžta šiame vaidmenyje ir naujajame filme apie Iksmenus – „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“), kuris pasirodys 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles