Lily James vaidins miuziklo „Mamma Mia!“ tęsinyje

Lily James vaidins miuziklo „Mamma Mia!“ tęsinyje

Jau kuris laikas sklandė kalbos, kad į ekranus turėtų sugrįžti pagal švedų grupės „ABBA“ dainas sukurto miuziklo „Mamma Mia!“ tęsinys. Taigi, nuo pirmojo filmo praėjus visam dešimtmečiui, jau aišku, kad tęsinys tikrai bus. Jau žinomas ir būsimo filmo pavadinimas – naujoji juosta turėtų vadintias „Mamma Mia: pradedam iš naujo!“ (angl. „Mamma Mia: Here We Go Again!“). Filmavimo darbai turėtų prasidėti visai netrukus. Juosta, kurią režisuos Olas Pareris, turėtų vėl kartu suburti visą senąją komandą: Meryl Streep, Amandą Seyfield, Pierce‘ą Brosnanąn, Coliną Firthą, Stellaną Skarsgårdą, Julie  Wlaters ir Christine Baranski – jų vaidinami personažai vėl atsidurs Graikijai priklausančioje Kalokairio saloje, kur jų lauks muziklalūs ir jausmingi susitikimai.

Taip skelbiama, kad prie senosios aktorių komandos prisijungs naujas veidas – aktorė Lily James, neseniai avėjusi krištolines Pelenės kurpaites (angl. „Cinderella“, 2015 m.), o dabar besipuikuojanti ant muzikinio veiksmo ir nuotykių filmo „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“, 2017 m.) plakato. Anot „The Hollywood Reporter“ L. James „Mamma Mia!“ tęsinyje turėtų įkūnyti jauną Doną, kurią vaidina M. Streep.

Jau žinoma ir būsimos premjeros data – tęsinys kino sales turėtų pasiekti 2018 m. liepos 20 d. – praėjus lygiai dešimt metų nuo pirmosios dalies pasirodymo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles