Rusai turės savo „Keršytojus“

Rusai turės savo „Keršytojus“

Rusijos kino prodiuseriai ir režisieriai nelieka nuošalyje net kai visame pasaulyje dominuoja stulbinančius pinigus kūrėjams nešantys studijos „Marvel“ filmai apie superherojus. Būtent tai paskatino sukurti Rusijos kino istorijoje pirmą blokbasterį apie iš post-sovietinės erdvės atkeliavusius nacionalinius herojus.

Juosta buvo pavadinta „Sergėtojai“ (angl. „The Defenders“). Toks pavadinimas turi aiškią aliuziją į tokius „Marvel“ filmus kaip „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) ir, žinoma, „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „The Guardians of the Galaxy“). „Sergėtojai“ pasakoja istoriją apie slaptos tarybinės organizacijos „Patriotas“ sukurtą super herojų būrį. Kiekvienas komandos narys atstovauja skirtingą Tarybų Sąjungos tautą šaltojo karo metu. Kiekvienas iš jų pasižymi geriausiomis savo tautos savybėmis, todėl visi jie – skirtingi. Kilus pavojui, jie pasiryžta stoti į kovą su tais, kurie nori sunaikinti jų branginamą tėvynę.

Pagrindinius vaidmenis netikėtai atliks ir keturis pagrindinius herojus įkūnis visiškai nežinomi ir jauni aktoriai. Atranka, kurioje savo laimę galėjo išmėginti kas tik norėjo, buvo pradėta dar 2014 m. rudenį. Pasak kūrėjų, joje sudalyvavo virš tūkstančio norinčiųjų ir tik po dvejų turų buvo atrinkti keturi superdidvyrius įkūnysiantys aktoriai bei pagrindinio antagonisto atlikėjas.

Aktorius Antonas Pampušnas, kurį žiūrovai galėjo matyti istoriniame epe „Aleksandras. Nevos mūšis“, suvaidins Arsusą – nežemiškos jėgos apdovanotą didvyrį, kuris kilus pavojui gali pavirsti į lokį su kulkosvaidžiu ant nugaros.

Sanžaras Madijėvas gavo paslaptingo herojaus Hano vaidmenį, kuris perteikia Azijos kultūrą: pasižymi puikiomis kovų technikomis, tobulai valdo šaltuosius ginklus bei moka meistriškai, lyg nindzė, slėptis – todėl varžovams jį pagauti beveik neįmanoma.

Sebastianas Sisakas-Grikorianas įkūnis Lerą, kuris atstovauja Kaukazo tautas. Jo svarbiausiu koziriu tampa mokėjimas valdyti žemę, taip pat puikios kovų technikos ir stulbinantis greitis, kuris jam padeda išvengti priešininkų smūgių.

Komandoje taip pat bus ir gražiosios lyties atstovė Kseniją, kurią vaidins Alina Lapina. Ksenija valdo vandenį ir sugeba be jokio nuovargio nuplaukti net ilgiausią distanciją.

Filme taip pat vaidins Valerija Škirando, kuri įkūnis organizacijos „Patriotas“ vadovę. Stanislavas Širinas gavo pagrinindio juostos antagonisto vaidmenį – piktąjį genijų Augustą Kuratovą, kuris renka nenugalimų klonų armiją, kad užvaldytų Maskvą ir visą pasaulį.

„Sergėtojų“ filmavimas prasidės balandžio 27 dieną, o juostos premjera numatyta 2016 m. vasarą. Filmą režisuos žinomas studijos „Enjoy Movies“ režisierius ir vienas iš vadovų – Sarikas Andrejasianas. Paskutinysis jo filmas – „Amerikietiškas apiplėšimas“ (angl. „American Heist“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles